GROMDA

„Łazar” wraca do ringu GROMDY! Przypominamy emocjonujący pojedynek z Kubiszynem

Organizacja GROMDA ogłosiła kolejnych zawodników, którzy wezmą udział w piątkowej gali. Ponownie w ringu będziemy mogli oglądać ulubieńca kibiców „Łazara”.

26 maja odbędzie się hitowa gala GROMDA 13. Jest to historyczne wydarzenie, gdyż poza turniejem i superfightami będziemy również świadkami pojedynku o mistrzowski tytuł, w którym zmierzą się Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik. Obaj zawodnicy są niepokonani, a na swoim koncie mają po pięć zwycięstw w ringu GROMDY.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Do akcji powraca również Łukasz „Łazar” Łazarek, którego pojedynki zawsze wzbudzają duże emocje. Ma on na swoim koncie cztery zwycięstwa i dwie porażki, a z GROMDĄ jest związany od pierwszej edycji. Pokonał „Górala”, „Dzidziusia”, „Armana” i „Siwego”. Przegrał natomiast jedynie z „Don Diego” i „Zadymą”.

Pojedynek z Kubiszynem stoczył na gali GROMDA 2. Obaj zawodnicy pokazali duży charakter, a walka skończyła się dopiero w ostatniej odsłonie, która nie ma limitu czasowego. „Don Diego” mocno rozbił twarz „Łazara”, jednak ten ciągle próbował przełamać swojego rywala. W końcu przegrał z kondycją i nie był w stanie kontynuować starcia.

Sprawdź!  (VIDEO) Z KOTS do GROMDY! Tak nokautuje chuligan z Hiszpanii! Brutalne KO w kilka sekund

Poniżej znajdziesz cały pojedynek zawodników, których ponownie zobaczymy w akcji już w ten piątek 26 maja podczas gali GROMDA 13:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.