High League

Kubiszyn przed starciem z Denisem: „Rusza się jak wóz z węglem, jak lokomotywa. W skrócie jest bardzo wolny”

Już 4 czerwca organizacja High League powróci z trzecią galą. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, w tym starcie Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem.

Pojedynek cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż zawodnicy mają do wyjaśnienia konflikt w klatce. Wydawało się, że podczas konferencji zobaczymy dymy, jednak gdyby nie Alan Kwieciński, prawdopodobnie obeszłoby się bez awantury.

Obaj zawodnicy mają za sobą pojedynki na gołe pięści i w kicboxingu. Na gali High League 3 zawalczą natomiast na zasadach MMA. Dla obu zawodników będzie to debiut w nowej formule, jednak wydaje się, że nie zobaczymy dużo parteru, tylko mocne wymiany stójkowe oraz ewentualne ground and pound.

Kubiszyn o walce z Denisem

Do sieci trafił zakulisowy film opublikowany przez High League. Na nagraniu „Don Diego” wyjaśnia, że zamierza odegrać się na swoim przeciwniku za jego niesportowe zachowania.

Mistrz GROMDY dodał także, że po obejrzeniu ostatnich materiałów z udziałem Denisa, stwierdza, iż jest on wyjątkowo wolny:

– Oskarża mnie, że chcę się wybić na jego zasięgach. To stawia mnie w złym w świetle, ale do wyjaśnienia mam zupełnie inną kwestię. Przede wszystkim nie będę tolerować głupich, niesportowych zachowań. A propos sportu. Widziałem ostatni filmik z Denisem, powiem krótko i zwięźle. Gość rusza się jak wóz z węglem jak lokomotywa. Rusza powoli i dycha i bucha i tak dalej. Mówiąc w skrócie, jest bardzo wolny.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Denis Załęcki o kibicach na High League 2: "Nie rozumiem dlaczego mnie wygwizdali. Bardzo niemiło się poczułem. Tak się nie robi"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.