High League

Duża zmiana kursów! Ojciec Denisa Załęckiego faworytem w walce z Alanem Kwiecińskim!

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia edycja High League. Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących pojedynków, w tym starcie Dawida Załęckiego z Alanem Kwiecińskim.

Alan nie przepuszcza okazji i stoczy w tym roku już czwarty pojedynek. Ma jednak za sobą gorszy okres i ostatnie zwycięstwo na gali freakowej odniósł jeszcze w 2020 roku na FAME 8. Tym razem będzie miał okazję zawalczyć z ojcem Denisa Załęckiego, z którym skonfrontował się podczas ostatniej konferencji.

Walka nie odbędzie się jednak na zasadach MMA, tylko w formule K-1. Dodatkowo zawodnicy zmierzą się w małych rękawicach, co dostarczy dodatkowych emocji i być może zobaczymy nokaut.

Ojciec Denisa Załęckiego faworytem

Wystarczyło zaledwie kilkanaście godzin, aby bukmacherzy zmienili kursy na ten pojedynek. Początkowo faworytem tego pojedynku był „Alanik”, który na galach freakowych stoczył już 6 pojedynków, w tym starcie 2vs1. Wygrał jednak tylko dwukrotnie, raz z Piotrem Pająkiem po kontrowersyjnej decyzji, a drugi raz skończył przed czasem dwóch przeciwników na raz.

Dla Dawida Załęckiego będzie to pierwszy pojedynek na takim wydarzeniu, mimo to role się odwróciły i bukmacherzy na pozycji faworyta stawiają debiutanta. Ojciec „Bad Boya” ma jednak długi staż treningowy, toczył już pojedynki w formule K-1 oraz będzie miał przewagę warunków fizycznych.

Sprawdź!  Alan odrzucił ofertę walki z "Zadymą"! Mocny komentarz zawodnika GROMDY! "Nie dziwię się. Wpie**ol gwarantowany, żałosne"

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.