KSW

KSW kontaktowało się z Parobcem! Szef GROMDY o pomyśle walki z Pudzianowskim [WIDEO]

Czy może dojść do walki Łukasza „GOAT-a” Parobca z Mariuszem Pudzianowskim w KSW? Mariusz Grabowski skomentował ewentualne wypożyczenie swojego czołowego zawodnika.

Łukasz Parobiec to jedna z czołowych postaci organizacji GROMDA. Były mistrz świata ISKA kilka tygodni temu rzucił wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu, któremu nie jest łatwo znaleźć rywala. Gdyby „GOAT” powrócił do KSW byłaby to jego druga walka w tej organizacji. W październiku 2018 roku przegrał on na gali w Londynie z Wagnerem Prado.

Parobiec trafi do KSW? Grabowski komentuje

O szansach na to, by Łukasz Parobiec mógł zostać wypożyczony do KSW w rozmowie z Fansportu TV wypowiedział się Mariusz Grabowski. Szef GROMDY podzielił się swoimi przemyśleniami na temat starcia z Pudzianowskim:

Nie ma co porównywać rozpoznawalności Parobca do Pudzianowskiego. Tutaj Pudzianowski i KSW decydują, czy się to opłaca, czy nie. Nie ujmując nic Łukaszowi i Mariuszowi, nie wiem, w jakiej dyscyplinie miałaby się odbyć. Panowie mają swój wiek i bardziej chcą zaistnieć w świecie kibiców w swoich federacjach i bardziej bym szedł w tę stronę – powiedział Grabowski, który zdradził też, że był telefon dyrektora sportowego KSW Wojsława Rysiewskiego do Łukasza Parobca. Szef GROMDY zdradził też w jaki sposób się o tym dowiedział. Całość w powyższym materiale.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.