KSW

Parobiec wróci do KSW?! Rzucił wyzwanie Mariuszowi Pudzianowskiemu!

Na social mediach Łukasza Parobca pojawił się dość zaskakujący wpis. Popularny „Goat” rzucił w nim wyzwanie… Mariuszowi Pudzianowskiemu!

Od czasu występu na Stadionie Narodowym „Pudzian” nie był widziany w okrągłej klatce KSW. Były strongman ma za sobą passę dwóch porażek z rzędu z Mamedem Khalidovem oraz Arturem Szpilką.

Na temat terminu jego powrotu i kolejnego rywala wypowiedział się niedawno Martin Lewandowski:

Chcę usłyszeć od nich, że czerwiec pasuje. Taki był plan, taką dostali propozycję. Nie chcę zapowiedzieć, że to będzie gala z Mariuszem, bo państwo Pudzianowscy mogą mieć inną perspektywę. (…) Jak nie main, to co-main event, więc przeciwnik musi być dobrze dopasowany. Raczej z zagranicy. Z Polski nikogo nie widzę.

Parobiec wyzwał Pudziana

Temat szybko podłapał znany z GROMDY Łukasz Parobiec. Popularny „Goat” zamieścił na swoim profilu grafikę przedstawiającą jego oraz Pudzianowskiego z podpisem:

– Mariusz słyszałem, że wracasz, let’s do it staruszku.

Co ciekawe Parobiec połowicznie wpisuje się w opis szefa KSW. Były mistrz świata ISKA przez lata mieszkał i trenował w Anglii. Ma też za sobą krótki epizod w organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego. „Goat” wystąpił podczas gali KSW 45 na stadionie Wembley, gdzie przegrał przez nokaut w 1.rundzie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.