KSW

KSW 76 NA ŻYWO: Wyniki wszystkich walk i relacja LIVE!

KSW 76 NA ŻYWO odbędzie się już dziś! W sobotę 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim zobaczymy aż 9 walk z udziałem śmietanki polskiego i nie tylko MMA. Najważniejszym pojedynkiem wieczoru jest starcie o pas tymczasowego mistrza kategorii lekkiej: Rajewski vs. Parnasse. Gdzie i kiedy oglądać KSW 76? Wyniki wszystkich walk i relacja z KSW 76 NA ŻYWO.

-> Obstaw KSW 76 bez ryzyka!

Spis treści:

  1. Wyniki wszystkich walk KSW 76
  2. Kursy bukmacherskie na KSW 76: Parnasse vs. Rajewski
  3. KSW 76: WYNIKI NA ŻYWO

Wyniki wszystkich walk KSW 76

Hitowa gala KSW 76 odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 12 listopada o godzinie 19:00. Gdzie oglądać KSW 76? Transmisja na żywo dostępna jest wyłącznie na platformie Viaplay.

Tego wieczoru do akcji powrócą niepokonany Adrian Bartosiński, czy znakomity striker Brian Hooi. Po pierwszej, kontrowersyjnej wygranej nad Damianem Janikowskim w nieoficjalnym eliminatorze do pasa kategorii średniej zobaczymy Toma Breese’a. Anglik stanie do boju z czołowym fighterem KSW, Pawłem Pawlakiem.

Sprawdź!  [WIDEO] Borys Borkowski przegrywa przez fatalną kontuzję ręki na KSW 62

Main eventem będzie zaś pojedynek o pas tymczasowego mistrza wagi lekkiej. Największy faworyt karty walk KSW 76, Salahdine Parnasse zmierzy się z ostatnim oponentem championa Mariana Ziółkowskiego, Sebastianem Rajewskim. Francuz, jeśli wygra, zostanie najmłodszym podwójnym mistrzem w historii KSW!

Kursy bukmacherskie na KSW 76: Parnasse vs. Rajewski

Całą galę KSW 76 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

KSW 76: WYNIKI NA ŻYWO

Wyniki wszystkich walk KSW 76: Rajewski vs. Parnasse będą aktualizowane na bieżąco. Pierwszy pojedynek już o godzinie 19:00.

Sprawdź!  Emocjonująca zapowiedź walki Sarara vs Tok: "Pobiłem go jak młodszego brata, ale nie wiem, z jakich powodów tę walkę przegrałem"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.