KSW

(VIDEO) Mircea ciężko nokautuje Szadzińskiego! Kończy Polaka w pierwszej rundzie!

Podczas gali KSW 76 w okrągłej klatce spotkało się dwóch zawodników lubiących kończyć swoje boje przed czasem. Znany z potężnych ciosów Gracjan Szadziński zmierzył się z Veleriu „Samotnym Wilkiem” Mirceą.

Gracjan Szadziński stoczył do tej pory sześć walk w organizacji KSW i tylko dwie z nich zakończyły się na kartach sędziowskich. 32-latek ze Stargardu ostatni raz walczył w styczniu podczas gali KSW 66. Zmierzył się wówczas z Francesco Moriccą. W drugiej odsłonie pojedynku Szadziński trafił potężnym prawym, po którym rywal padł na matę. Polak nie wypuścił już z rąk wygranej i dokończył dzieła zniszczenia w parterze. Zwycięstwo Gracjana zostało wyróżnione bonusem za najlepszy nokaut wieczoru.

Wygrana na gali KSW 66 była dla Gracjana trzecim tryumfem w okrągłej klatce. Wszystkie trzy wygrane Polak zdobył przez nokaut. Poza Włochem siłą jego pięści uległ też Maciej Kazieczko i Paul Redmont, który przypłacił walkę z Szadzińskim połamaną szczęką.

Valeriu Mircea dysponuje ogromną przewagą doświadczenia nad Gracjanem Szadzińskim. Mołdawianin stoczył do tej pory ponad 30 pojedynków, z których 26 wygrał. Mircea zadebiutował w KSW w tym roku. Podczas gali KSW 71 zmierzył się z byłym pretendentem do tytułu wagi lekkiej, Romanem Szymańskim. W pierwszej rundzie Valeriu musiał uznać w klatce wyższość Polaka i ostatecznie nie wyszedł do drugiej odsłony walki ze względu na kontuzję ręki. Teraz Mircea będzie chciał odbić się po nieudanym debiucie w Polsce.

Sprawdź!  Mamed zmierzyłby się z "Don Kasjo"? Odpowiada na pytanie o walkę z freak fighterem!

„Samotny Wilk” z Mołdawii bił się do tej pory głównie we Włoszech, ale też w Rosji, Szwajcarii, Austrii, Rumunii, Mołdawii, Finlandii i Bahrajnie. Ma na swoim koncie aż 22 wygrane przed czasem. Dziesięć razy posyłał swoich rywali na deski, a dwanaście razy ich poddawał.

RELACJA

Runda 1

Szadziński spokojnie się porusza, ustawia sobie rywala na siatce. Zaczął prostym na brzuch, Mircea odpowiada low kickiem i szukał jeszcze front kicka na głowę. Skrócił dystans Polak, a „The Solitary Wolf” trafia sierpem! Zaraz kolejna szybka seria i prawy sierpowy kończy Gracjana Szadzińskiego!

Oficjalny wynik: Valeriu Mircea wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.