KSW

KSW 75: Wyniki walk i relacja na żywo!

W Nowym Sączu za parę chwil zacznie się gala KSW 75. Podczas tego wydarzenia zobaczymy czołówkę polskiego MMA w postaci byłego mistrza Tomasza Narkuna, czołowego ciężkiego Daniela Omielańczuka, czy wreszcie świetnych prospektów: Roberta Ruchałę i Adama Soldaeva. Wyniki walk KSW 75 i relacja NA ŻYWO: zapraszamy!

-> Obstaw KSW 75 bez ryzyka!

Gala KSW 75 wyjątkowo odbędzie się w piątek, 14 października. W walce wieczoru show w Nowym Sączu dojdzie do starcia niepokonanego Roberta Ruchały z byłym pretendentem do pasa wagi koguciej, Damianem Stasiakiem.

Kibice ostrzą zęby na powrót do klatki Tomasza Narkuna. Były champion kategorii półciężkiej wraca po dwóch porażkach z rzędu z Philem De Friesem oraz utracie pasa w starciu z Ibragimem Chuzigaevem. Również po przegranej wraca jeden z najlepszych polskich ciężkich, Daniel Omielańczuk. Zawodnik WCA Fight Team spotka się w okrągłej klatce z Michalem Martinkiem.

Gdzie oglądać KSW 75? Transmisja na żywo dostępna jest wyłącznie dla użytkowników serwisu Viaplay.

Kursy bukmacherskie na KSW 75

Gale KSW 75 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  [WIDEO] Szymon Kołecki ostro o podejściu Pudziana. "Mało kto chce brać odpowiedzialność za coś takiego..."

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną i odbieram bonus!

Wyniki walk KSW 75

Wyniki gali będą aktualizowane NA ŻYWO od godziny 19:00.

  • Luis Henrique da Silva vs. Tomasz Narkun – Luis Henrique da Silva wygrywa przez KO w 2. rundzie
  • Mădălin Pîrvulescu vs. Adam Tomasik – Mădălin Pîrvulescu wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Yann Liasse vs. Adrian Gralak – walka uznana za nieodbytą (No Contest) po przypadkowym palcu w oko
  • Petra Částková vs. Adrianna Kreft Adrianna Kreft wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
Sprawdź!  Szef KSW o rewanżu Soldić vs Mamed: "Wykonałem pierwszy ruch. Napisałem do Chatriego i rozmawiałem z menedżerem Roberto"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.