KSW

Gdzie oglądać KSW 75? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk KSW 75

Już jutro, 14 października, w Nowym Sączu odbędzie się KSW 75. Walką wieczoru będzie pojedynek czołowych zawodników kategorii piórkowej. Niepokonany Robert Ruchała zmierzy się z bardzo doświadczonym fighterem, Damianem Stasiakiem. Gdzie i kiedy oglądać KSW 75?

KSW 75: Gdzie oglądać?

Na pierwszej gali w Nowym Sączu nie mogło zabraknąć miejscowego zawodnika! Robert Ruchała to młody zawodnik, który stoczył już 7 walk i wszystkie z nich wygrał. Na KSW 75 czeka go prawdziwy sprawdzian umiejętności w osobie Damiana Stasiaka. Popularny „Webster” liczy, że w kategorii piórkowej osiągnie szczyt i zostanie mistrzem!

Przed nimi do okrągłej klatki wejdzie jeden z najbardziej doświadczonych polskich ciężkich, Daniel Omielańczuk. Były fighter UFC, czy ACA podejmie czeskiego wojownika – Michala Martinka, który w debiucie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Filipa Stawowego.

-> KSW 75 obstawisz BEZ RYZYKA w Fortunie!

KSW 75: Transmisja na żywo

W karcie walk KSW 75 odbędzie się też ważne starcie dla krajobrazu kategorii półciężkiej. Tomasz Narkun stracił na początku roku tytuł mistrzowski i zaliczył też drugą porażkę z rzędu. W Nowym Sączu jego rywalem będzie 33-letni Brazylijczyk, Luis Henrique da Silva.

Sprawdź!  Kołecki o debiucie Szpilki w KSW: "To świadczy o tym, że nie miał umiejętności parterowych albo zapomniał, czego się nauczył"

Gdzie oglądać KSW 75? Transmisja na żywo z wydarzenia dostępna będzie wyłącznie w serwisie Viaplay. Kiedy KSW 75? Wydarzenie odbędzie się już w ten piątek 14 października. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00.

-> Odbierz BONUS na galę KSW 75

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 75

Wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Karta walk KSW 75

Walka wieczoru:

  • Robert Ruchała (7-0-0) vs. Damian Stasiak (13-8-0)

Pozostałe walki:

  • Michal Martínek (10-3-0) vs. Daniel Omielańczuk (25-13-1)
  • Luis Henrique da Silva (18-8-0) vs. Tomasz Narkun (18-5-0)
  • Oleksii Polishchuck (10-3-0) vs. Adam Soldaev (6-1-0)
  • Mădălin Pîrvulescu (4-0-0) vs. Adam Tomasik (6-1-0)
  • Yann Liasse (8-1-0) vs. Adrian Gralak (5-0-0)
  • David Martinik (5-4-0) vs. Kamil Szkaradek (2-0-0)
  • Petra Částková (6-4-0) vs. Adrianna Kreft (3-0-0)
Sprawdź!  KSW 65: Khalidov vs Soldic. Gdzie i jak oglądać? Transmisja, stream online

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.