KSW

KSW 70 gdzie oglądać? Stream online, transmisja na żywo KSW 70. Karta walk KSW 70: Pudzianowski vs. Materla

Już w ten weekend 28 maja największa polska organizacja MMA powraca z galą KSW 70! W Atlas Arenie w Łodzi dojdzie do pojedynku między dwoma legendami: Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Oprócz tego do federacji powraca były mistrz wagi ciężkiej, Daniel Omielańczuk. Gdzie oglądać KSW 70? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk KSW 70.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 70!

Gdzie oglądać KSW 70?

Największa polska federacja MMA zaskoczyła wszystkich ogłaszając walkę wieczoru KSW 70. Legendarny strongman, Mariusz Pudzianowski zmierzy się w kolejnym w swojej karierze super-fight’cie. Wiele lat w klatce „Pudzianowi” się nie zostało, więc i nazwisko przeciwnika musiało elektryzować.

A ciężko o lepsze zestawienie niż to, które czeka nas na KSW 70. Rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie były mistrz federacji w wadze średniej, Michał Materla. Popularny „Cipao” wrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce z Roberto Soldiciem, pokonując Moise Rimbona oraz kończąc w 1. rundzie Jasona Radcliffe’a.

KSW 70 transmisja na żywo

Na KSW 70: Pudzianowski vs. Materla nie zabraknie wielkiego powrotu. Do organizacji po niemal 13. latach powraca Daniel Omielańczuk, który w tym czasie występował między innymi w najlepszej federacji MMA na świecie – UFC. Polski ciężki to świetny stójkowicz, który aż 10. oponentów poddawał. Rywalem Omielańczuka będzie Ricardo Prasel, który zadebiutował na KSW 68, gdzie skończył przez KO Michała Kitę.

Sprawdź!  Mirosław Okniński bardzo krytycznie o zachowaniu sędziego Brondera na KSW! "Ferrariemu nie przerwał, a tu przerywa!"

Do tego w klatce KSW ponownie pojawi się Marek Samociuk. Zwycięzca jednego z turniejów walk na gołe pięści WOTORE spotka się w rewanżu za KSW 60, gdzie w 2. rundzie znokautował świetnego pięściarza, Izu Ugonoha.

Na KSW 70 zadebiutuje też Radosław Paczuski. Jeden z najlepszych polskich kickbokserów pozostaje niepokonany w MMA, a w klatce spotka się z innym bardzo doświadczonym zawodnikiem, Jasonem Wilnisiem. Dla Holendra to również będzie debiut w jednej z największych federacji MMA w Europie.

-> OBSTAW KSW 70 TUTAJ!

Typowanie KSW 70. Obstaw bez ryzyka w STS!

Jak zawsze, z okazji gali KSW 70 bukmacher STS przygotował znakomitą ofertę! Fani ponownie otrzymują szereg różnych kursów, gdzie można ugrać niemałą kwotę. Choć Ricardo Prasel skończył jednego z lepszych polskich ciężkich, skazywany jest na sromotną porażkę w pojedynku z Danielem Omielańczukiem. Z kolei Mariusz Pudzianowski zdaniem STS powinien przegrać z Michałem Materlą.

Największy polski bukmacher STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  SZOK! Nie żyje były zawodnik KSW, Rafał Moks!

KSW 70: Legend vs. Legend – kiedy, o której, gdzie

 • Gala KSW 70 odbędzie się w sobotę 28 maja 2022 roku
 • KSW 70 rozpocznie się o godzinie 20:00
 • Gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi
 • Transmisja KSW 70: Pudzianowski vs. Materla dostępna jest wyłącznie przez aplikację Viaplay.

Karta walk KSW 70: Pudzianowski vs. Materla

Walka wieczoru:

 • 120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7-0) vs. Michał Materla (31-8-0)

Pozostałe walki:

 • 120,2 kg: Daniel Omielańczuk (25-12-1) vs. Ricardo Prasel (12-3-0)
 • 93 kg: Rafał Kijańczuk (11-4-0) vs. Ivan Erslan (11-1-0)
 • 120,2 kg: Izuagbe Ugonoh (1-1-0) vs. Marek Samociuk (3-2-0)
 • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
 • 83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0-0) vs. Jason Wilnis (2-0-0)
 • 52,2 kg: Anita Bekus (5-2-0) vs. Roberta Zocco (3-3-0)
 • 83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6-0) vs. Tommy Quinn (9-5-0)
 • 74 kg: Łukasz Rajewski (11-7-0, 1 NC) vs. Barrio (9-2-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.