KSW

Michał Materla znokautował rywala na KSW 66! Zobacz nagranie z walki [VIDEO]

Podczas gali KSW 66 do okrągłej klatki powrócił Michał Materla i zawalczył ze słynącym z posyłania przeciwników na deski, Jasonem Radcliffe’em.

Materla ostatni raz w KSW walczył w listopadzie 2020 roku. Zmierzył się wówczas z mistrzem wagi półśredniej, Roberto Soldiciem. W okrągłej klatce musiał jednak uznać wyższość młodego czempiona.

Po tym starciu Materla zawalczył pod szyldem organizacji EFM Show i pokonał Moise Rimbona, jednak jego dyspozycja pozostawiała wiele do życzenia. Powrót do organizacji KSW i walka na gali w Szczecinie była idealnym momentem do udowodnienia sobie, że słaba forma w walce z Rimbonem to było tylko małe potknięcie.

Materla vs Radcliff – nokaut na KSW 66

Materla i Radcliff podeszli do siebie z dużą dozą respektu i szacunku na początku pojedynku. Michał kontrolował jednak środek klatki i wyprowadzał mocne ataki pięściami.

Przy jednej z wymian Polak trafił potężnym prawym, po którym Anglik padł na matę. Już w parterze Michał zadał kilka dodatkowych ciosów, po których sędzia zdecydował się przerwać walkę.

Po znokautowaniu Radcliffa „Cipao” poprosił o rewanż z… Roberto Soldicem! Zawodnik ze Szczecina stwierdził, że miał pewne problemy przed walką z „Robocopem”, o których nie chce mówić, jednak to one zaważyły o tym, jak wyglądało tamto starcie. Teraz chciałby się odbudować i spróbować jeszcze raz w rewanżowym pojedynku z Soldicem.

Sprawdź!  Pudzianowski przed starciem z Jurasem: "Troszeczkę obawiam się tej walki, dlatego, żebyśmy krzywdy sobie nie zrobili" [WIDEO]

Marzy mi się 1 walka. Jeżeli Roberto będzie łaskawy i da mi rewanż, ja chętnie spróbuję. Proszę, jeśli da mi szansę to z wielkim szacunkiem przyjmę tą walkę” – powiedział Materla.

Wideo z nokautu:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.