Boks

Krzysztof Włodarczyk chce walczyć z Łukaszem Różańskim! „Zapraszam cię na taniec w ringu” [WIDEO]

Krzysztof Diablo Włodarczyk rzucił wyzwanie nie tylko Arturowi Szpilce. Pięściarz chce także zmierzyć się z jego ostatnim pogromcą.

Na gali Knockout Boxing Night 15 w minioną niedzielę Szpilka zmierzył się z Łukaszem Różańskim w kategorii bridger, a stawką pojedynku był pas WBC International. Artur dobrze rozpoczął starcie, jednak wystarczyło mu koncentracji jedynie na pierwsze kilkadziesiąt sekund pojedynku.

Szpil najpierw posłał rywala na deski, a chwilę później sam zaliczył kilka nokdaunów. Przy jednym z nich doznał także kontuzji kolana i stawu skokowego. Co więcej, nie pamięta nic od czasu, kiedy drugi raz wylądował na deskach. Ostatecznie już w pierwszej odsłonie został znokautowany.

Krzysztof Diablo Włodarczyk, który w kwietniu wyszedł z więzienia, ma na swoim koncie 63 walki, w tym 58 zwycięstw. W styczniu kilka dni przed zatrzymaniem przez policję pojawiła się informacja, że ma szansę na walki o pas, jednak kara pozbawienia wolności wprowadziła sporo zamieszania.

DIABLO RZUCA WYZWANIE ARTUROWI SZPILCE I ŁUKASZOWI RÓŻAŃSKIEMU

Pięściarz najpierw rzucił wyzwanie ciężko znokautowanemu Arturowi Szpilce. Słowa zawodnika przekazał Andrzej Kostyra, który rozmawiał z Diablo po gali KBN 15 – Jeżeli Szpilka ma jaja. Jeżeli jest taki kozak, jak mu się wydaje, to zrobimy to.

Tym razem pięściarz oświadczył, że chce zmierzyć się z Łukaszem Różańskim – Łukasz, zapraszam cię na taniec w ringu z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Pozdrawiam cię serdecznie. Do zobaczenia, miejmy nadzieję, na ringu.

Starcie ze Szpilką było dla Łukasza najważniejszym pojedynkiem w karierze. Dotychczas wygrał wszystkie 14 pojedynków, w tym 13 przez nokaut. Poza zdobyciem pasa WBC International w kategorii bridger ma na koncie mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. W 2019 roku przez KO pokonał Izu Ugonoha.

Sprawdź!  Łukasz Różański wyprowadził Szpilkę z równowagi. Nawiązał do tzw. "afery końskiej"

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.