FAME MMA

Krzysztof Radzikowski wygra starcie z Piotrem Piechowiakiem? Bukmacherzy wskazali faworyta przed galą FAME 12

Już tylko kilka dni dzieli nas od ostatniej gali FAME w tym roku. Karta walk jest naprawdę emocjonująca, a w klatce zobaczymy wielu ciekawych zawodników.

Swój całkowity debiut w formule MMA zaliczy Krzysztof Radzikowski, jeden z najbardziej utytułowanych strongmanów w Polsce i podopieczny legendy tego sportu Mariusza Pudzianowskiego. Radzikowski to ulubieniec publiczność, który ma duży szacunek wśród kibiców.

Do pierwszej walki w życiu Krzysztof przygotowuje się w klubie Ankos MMA pod okiem jednego z najlepszych trenerów w Polsce Andrzeja Kościelskiego. Debiutant musiał przejść dużą przemianę i zrzucił ponad 30 kilogramów. Do klatki wniesienie prawdopodobnie około 120 kilogramów.

Nie wiadomo jednak w jakiej formie jest były strongman i na ile rund starczy mu tlenu. Radzikowski nie będzie miał łatwego debiutu, gdyż jego rywalem będzie bardziej doświadczony Piotr „Bestia” Piechowiak, który w klatce walczył już dwukrotnie.

„Bestia” zadebiutował w starciu z Najmanem, którego pokonał w jedną minutę. W kolejnym pojedynku Piechowiak zmierzył się z Piotrem Szeligą na gali FAME 8. Tym razem ku zaskoczeniu wszystkich walka zakończyła się poddaniem po tym, jak „Szeli” odklepał w trzeciej rundzie.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem: "Facet ewidentnie mnie zaczepia. Nie powiedziałem ostatniego słowa w tej sprawie i przyjdzie na to czas"

Kursy bukmacherskie na walkę Krzysztof Radzikowski vs Piotr Piechowiak

Nie ma dużego zaskoczenia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. „Bestia” ma większe doświadczenie w klatce, więc to on jest faworytem tego starcia. Nie można jednak skreślać Radzikowskiego. W wadze ciężkiej jeden cios jest w stanie odwrócić losy pojedynku.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Kursy bukmacherskie:

  • Kurs na zwycięstwo Krzysztofa Radzikowskiego – 2.15
  • Kurs na zwycięstwo Piotra „Bestii” Piechowiaka– 1.58

Mało prawdopodobnie jednak jest to, że starcie odbędzie się na pełnym dystansie. Walka powinna zakończyć się przed czasem i warto zwrócić uwagę na kursy, jakie w tym przypadku oferuje BetClic.

Kurs na zwycięstwo „Bestii” przed czasem to 1.85. Natomiast kurs na to, że Radzikowski znokautuje lub podda Piechowiaka, wynosi dużo więcej, bo aż 2.60.

Bukmacher oferuje znacznie większe kursy na poddanie. Być może „Bestia” będzie w stanie powtórzyć swój wyczyn z gali FAME 8 i ponownie zaskoczy wszystkich kibiców, zmuszając rywala do odklepania.

Sprawdź!  FAME wydało oświadczenie ws. współpracy "Słowika" z MMA-VIP: "Rodzą się pytania o legalność, niszcząc tym wiarygodność całej branży"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.