GROMDA

Kolejny klimatyczny trailer gali GROMDA! Zapowiedź rewanżu o pas (VIDEO)

Na kanale organizacji GROMDA pojawiła się nowa zapowiedź zbliżającej się gali z numerem 17. W walce wieczoru dojdzie do rewanżu „Don Diego” vs. „Balboa”.

Za dokładnie 10 dni odbędzie się kolejna edycja wydarzenia z walkami na gołe pięści. Galę GROMDA 17, której podtytuł do VABANK, uświetni starcie o miano niekwestionowanego championa organizacji.

Mateusz Kubiszyn, czyli popularny „Don Diego” po raz kolejny stanie do obrony tytułu. W pierwszej rzeszowski zawodnik rozbił Łukasza „Goata” Parobca, a tym razem przyjdzie mu się ponownie zmierzyć z Bartłomiejem Domalikiem. Popularny „Balboa” był rywalem „Don Diego” w historycznej, pierwszej walce mistrzowskiej.

GROMDA 17: Klimatyczna zapowiedź gali

GROMDA 17 to oczywiście nie tylko walka „Don Diego” vs. „Balboa” o pas. Do akcji powrócą „Słomka”, czy „Gorilla”, a w charakterystycznym ringu 4×4 m zadebiutują „Banbo”, czy „Fizol”. Dodatkowo odbędzie się specjalny turniej dla bijoków do 80 kg.

Na kanale GROMDA pojawiło się kolejne wideo promujące wydarzenie. Filmik zatytułowany „Podziemna nasiadówa” ma mocno humorystyczną konwencję, ale nie odbiega wyjątkowym klimatem od tego, do czego organizacja zdążyła przyzwyczaić.

Sprawdź!  Mocna reakcja Denisa Załęckiego na nagranie Don Diego! "Mam poważne wątpliwości do tego jak działa twój mózg"

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji. Ostatnie sztuki biletów dostępna są na eBilet.pl

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.