FAME MMA

Diablo z FAME trafi do KSW?! Trener Okniński zdradził plany na walkę Włodarczyka!

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oficjalnie zawalczy we freak fightach. Jak podał trener Mirosław Okniński, niedługo po tym były pięściarz ma stoczyć wyczekiwane hitowe starcie w KSW!

Jak dowiedzieliśmy się w miniony weekend Krzysztof Włodarczyk zadebiutuje na FAME 22. Były mistrz organizacji WBC i IBF wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA. Jego przeciwnikiem będzie Amadeusz „Ferrari” Roślik. Freak fighter stając twarzą w twarz z „Diablo” zapowiedział mu, że go szanuje i nie będzie atakowania rodziny, ale dojdzie do sportowego poddymienia.

Trener Okniński: Włodarczyk zawalczy w KSW ze Szpilką!

Krzysztof Włodarczyk już jakiś czas temu został ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA, jednak do występu nie doszło. Wszyscy spodziewali się, że były mistrz wagi junior ciężkiej niebawem może zawitać do KSW. O telefonach do „Diablo” niejednokrotnie wypowiadał się współwłaściciel tej organizacji, Martin Lewandowski.

Zdaniem trenera Oknińskiego, niebawem faktycznie dojdzie do występu Włodarczyka w KSW. W wywiadzie dla MMA-BNB popularny „Łowca Skór” przekazał, że „Diablo” ma zmierzyć się z Arturem Szpilką:

Sprawdź!  Genialny debiut Grega! Rzucał rywalem i efektownie udusił go w drugiej rundzie! [WIDEO]

„Diablo” jest mi się wydaje poukładany z KSW. Wydaje mi się, że cały plan taki jest, żeby pokonał największą gwiazdę FAME-u, „Ferrariego”, i poszedł do KSW na walkę z Arturem Szpilką.

Z nim tak jest. Najpierw miał trenować u mnie, później nie. Za Diabłem nie nadążysz! A jeśli „Ferrari” będzie ze mną trenował też, to z Diablo nie będzie trenował… Chociaż w WCA często tak jest, że ze sobą trenują, a potem ze sobą walczą

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.