KSW

Kołecki odpowiada Akopowi: „Nie chciałem tego robić, ale Mirek Okniński powiedział albo wykonujesz taktykę, albo…”

Już jutro na gali KSW 62 Szymon Kołecki i Akop Szostak będą mieli okazję do wyjaśnienia trwającego od dłuższego czasu konfliktu.

Szymon Kołecki postanowił odciąć się od Internetu i social mediów, do których powróci dopiero po walce. Natomiast Akop Szostak z każdym kolejnym wywiadem decyduje się na coraz to śmielsze wypowiedzi.

Za każdym razem zaznacza, że wypowiada się o swoim rywalu z szacunkiem i nigdy nie przekroczył granicy, jednak w zapowiedzi walki pierwsze słowa, jakie padają z jego ust, to: „Ja go pier**lę”.

Zawodnik przyznał również, że nie poda Kołeckiemu ręki ze względu na niesportowe zachowanie, którego dopuścił się w starciu z Michałem Bobrowskim.

– Myślę, że to nie ma sensu. Nie chodzi o brak szacunku, bo na wadze przybiję mu „żółwia”. W klatce nie chcę, bo już raz pokazał, że potrafi od razu po „piątce” uderzyć. To było na gali Babilon. Uważam, że to duże wyzwanie i nie chcę sobie utrudniać życia. Na pewno podam mu rękę po niezależnie jaki będzie wynik.

W ostatniej rozmowie z mediami przyznał, że Kołecki „sam ukręcił na siebie bata” oraz że coraz więcej osób kibicuje mu w tym, żeby pokonał osobę, która jest bardzo zarozumiała.

Sprawdź!  Jay Silva wraca do KSW. Kolejna walka Amerykanina już w czerwcu

SZYMON KOŁECKI ODPOWIADA NA ZARZUTY AKOPA SZOSTAKA

Kołecki we wczorajszych wywiadach został zapytany o sytuację wspomnianą przez Akopa i wyjaśnił:

– Niech sobie to obejrzy jeszcze raz. Przybiłem piątkę, cofnąłem się, dałem mu chwilę na ustawienie, oczywiście to nie trwało długo, może sekundę albo dwie i ruszyłem. Faktycznie nie chciałem tego robić, za to Michała przeprosiłem i myślę, nie ma do mnie pretensji. Akop nie musi być adwokatem Michała. Natomiast jak szuka czegoś, żeby się przyczepił, no to jeden jedyny wątek z mojej historii w końcu znalazł, chociaż i tak słaby.

Dodał również, że sam nie chciał tego robić, jednak był to plan przygotowany przez trenera Akademii Sportów Walki Wilanów. Mirek Okniński nie dał zawodnikowi dużego wyboru:

– Natomiast ja tego nie chciałem robić, ale Mirek Okniński powiedział tak, albo wykonujesz moją taktykę, albo sobie trenuj z kimś innym. To była taktyka opracowana przez Mirka, ja ją wykonałem.

Darmowy zakład na walkę Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Według bukmacherów ogromnym faworytem nadchodzącej walki jest oczywiście bardziej doświadczony Szymon Kołecki. Jego rywalowi eksperci nie dają najmniejszych szans:

Sprawdź!  (VIDEO) Kontrowersyjna porażka Janikowskiego! Sędzia popełnił błąd?!

Kurs na zwycięstwo Kołeckiego – 1.05

Kurs na zwycięstwo Szostaka – 10.00

Rejestrując się u bukmachera STS – TUTAJ – Otrzymasz 29 złotych darmowego depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 złotych.

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.