GROMDA

Kiwi zachwycony debiutem na GROMDZIE. „Ludzie na pewno tego nie zapomną”

Na minionej gali GROMDA 16 w walkach na gołe pięści zadebiutował Damian Kiwior. Były zawodowy pięściarz jest zachwycony po pierwszym starciem.

Kibice boksu mogą kojarzyć Damiana Kiwiora między innymi z walk na Babilon Boxing Show. Jako zawodowiec „Kiwi” może pochwalić się rekordem 9-5-1. Zawodnik mierzył się chociażby z Rafałem Jackiewiczem, którego pokonał przez decyzję, czy z fighterem KSW, Danielem Rutkowskim.

Kiwi po debiucie w GROMDZIE

Na początku marca „Kiwi” zadebiutował w charakterystycznym ringu 4×4 m organizacji GROMDA. Kiwior mierzył się z „Arczim”, dla którego było to trzecie starcie na gołe pięści.

Na kanale federacji Mariusza Grabowskiego pojawiło się wideo z Damianem. „Kiwi” opowiedział o swoich odczuciach z pierwszej walki:

Po pierwszej przyjętej bombie tak naprawdę była chwila wątpliwości, którą w parę sekund wyrzuciłem z głowy. Przeszło mi przez myśl: „co ja tu robię? Czy ja się do tego nadaję?” Ale od razu wyrzuciłem to, mówię: jak nie ja, to kto!

Uważam, że w GROMDZIE mogę rywalizować, czy wygrać z każdym, bo mam dwie ręce i z takim nastawieniem będę wychodził do każdej walki – powiedział „Kiwi”. Podkreślił, jak bardzo cieszy się z pełnego zwrotów akcji debiutu. całość możecie obejrzeć poniżej.

Sprawdź!  Vasyl Halych pokonuje Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego i wygrywa turniej GROMDA oraz 100 tys. złotych!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.