Boks

Kibice pełni obaw przed walką Tysona! Opublikował nagranie z treningu [WIDEO]

Mike Tyson opublikował kolejne nagranie z przygotowań do walki. Fani nie mają wątpliwości, że takie starcie nie powinno się odbyć.

Legendarny pięściarz wraca na ring, żeby za kilka miesięcy zmierzyć się z celebrytą Jakem Paulem. Były mistrz świata byłby absolutnym faworytem ze względu na umiejętności, doświadczenie, potężną siłę oraz wiele innych czynników. Problem jednak w tym, że zawodników dzieli aż 31 lat!

Pięściarz niedawno odpowiadał na krytykę i zamierza pokazać, że różnica wieku niewiele będzie znaczyć w ringu. Kibice są jednak innego zdania, zwłaszcza po ostatnim nagraniu z przygotowań. Pod opublikowanym filmem pojawiły się głosy zmartwionych fanów.

Przeciwni takiej walce są również inni zawodnicy, promotorzy czy trenerzy. Są jednak tacy, którzy stają w obronie Tysona i zaznaczają, że mimo 58 lat, ma fenomenalną formę. Nie można zaprzeczyć, że dyspozycja „Bestii” jest imponująca, ale nie to jest najważniejsze.

Tyson może świetnie wyglądać na początku starcia, ale z każdą minutą będzie coraz bardziej odczuwał trudy pojedynku. Kibice powinno sobie przypomnieć, jak wyglądało jego starcie z innym emerytowanym pięściarzem Royem Jonesem Jr-em, które odbyło się 4 lata temu. Ponadto Paul co prawda nie jest zawodowcem, ale potrafi mocno uderzyć, jest dynamiczny i to on wejdzie do ringu jako faworyt.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.