MMA

Zawodnicy twarzą w twarz przed Hybrid MMA 4! Tyburski i Szyszka z nowymi rywalami [WIDEO]

Za nami druga konferencja przed Hybrid MMA 4. Na karcie walk doszło do kilku zmian, a zawodnicy mieli okazję stanąć twarzą w twarz.

Już jutro odbędzie się gala, podczas której zobaczymy pojedynki zarówno sportowe, jak i freakowe. W main evencie były zawodnik KSW Michał Andryszak zmierzy się z Dirleiem Broenstrupem. Natomiast Wojciech Kazieczko zawalczy z Dominikiem Gierowskim.

Do klatki wejdzie również Piotr Tyburski, którego rywalem początkowo był Marvin Kruciński. Na kilka dni przed galą rywal jednak wypadł i zastąpił go Armin Pawlak. Ze starcia wycofał się także pierwszy przeciwnik Przemysława Szyszki. Popularny trener finalnie zmierzy się z Vaselinem Dimitrovem.

Cały czas są dostępne bilety na wydarzenie, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.