GROMDA

Kibic Wisły Kraków przed walką w GROMDZIE: „Niech nikt się nie martwi. Nie będę wyciągał noży”

„Kajfasz”, czyli kibic Wisły Kraków już jutro po raz kolejny wejdzie do ringu GROMDY. Do sieci trafił właśnie mocny materiał, w którym zawodnik opowiedział swoją historię.

GROMDA 14 zbliża się wielkimi krokami. Krwawe pojedynki na gołe pięści ponownie dostarczą kibicom ogromnych emocji. Na fanów brutalnych walk czeka m.in. super fight pomiędzy Łukaszem Parobcem i angielskim mistrzem Lukem Atkinem czy też 8-osobowy turniej.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

„Kajfasz” przed galą GROMDA 14

Do ringu powróci także Jakub „Kajfasz” Sorota, którego fani mieli okazję poznać przy okazji gali GROMDA 12, kiedy to zmierzył się z gwiazdą KOTS. Jego rywal Simon „The Savage” Henriksen od początku był stawiany w roli faworyta i zwyciężył pojedynek, jednak Polak postawił trudne warunki.

Teraz ponownie zobaczymy go w akcji. „Kajfasz” przed galą otrzymał duże wsparcie od kibiców Wisły Kraków i sam opowiedział o chuligańskim życiu. Wyjaśnił, że pochodzi z małej wsi Wyskitna, jednak wspiera krakowski klub i odpowiedział na krytykę, jaką z tego powodu otrzymał:

Sprawdź!  GROMDA 14: Szybka wygrana Vasyla! Reksio nie wyszedł do drugiej rundy!

– W mojej miejscowości ja byłem prekursorem chuligaństwa. W naszej wiosce jest za mało ludzi mojego pokroju. Fala hejtu widziałem, że kibic Wisły. Ja zawsze mówiłem, że mi do klubów Ekstraklasy jest najbliżej. Jeżdżę na Wisłę i się tego nie wstydzę. Niech nikt się nie martwi. Będę bił się tylko na gołe łapy, nie będę wyciągał noży. Ja biję się honorowo.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.