GROMDA

Kajfasz z GROMDY uderza w Denisa! „Kreował się na chuligana. Współczuję jego tacie”

Do sieci trafił mocny materiał z udziałem zawodnika GROMDY „Kajfasza”, który wbił szpilkę w Denisa Załęckiego, a także wypowiedział się na temat freak fightów.

Już jutro Jakub Sorota powróci do ringu. Podczas gali GROMDA 14 zawalczy w turnieju lub stoczy super fight, w których zawodnicy nie kalkulują i dostarczają kibicom ogromnych emocji. W akcji zobaczy też m.in. Łukasz Parobca, „Scarface’a”, Vasyla Halycha oraz wielu debiutantów.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

„Kajfasz” uderza w Denisa Załęckiego!

W materiale promującym jutrzejszą galę „Kajfasz”, który jest kibicem Wisły Kraków, opowiedział o chuligańskim życiu oraz wspomniał o freak fightach. Przyznał, że śmieszą go udawane konflikty, gdyż zawodnicy mają cały czas ze sobą kontakt m.in. w hotelu i nie dochodziło do żadnych konfrontacji, a na konferencjach kierują w swoją stronę różne groźby.

Uderzył również w Denisa Załęckiego. Stwierdził, że ten nie reprezentuje zasad, poziomu intelektualnego, ani też sportowego:

– Oni tak samo, jak my są w jednym hotelu, przychodzi konferencja i chcą się zabijać. Tak samo świat zasad. Nie będę tutaj napominał, ale zobaczcie na świat zasad Denisa Załęckiego. Co ja mam więcej powiedzieć? Też kreował się na chuligana. Ja tylko współczuję jego tacie. Reprezentuje poziom sportowy i intelektualny. Denisowi jednego i drugiego brakuje.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.