GROMDA

Kibic Ruchu Chorzów demoluje fanatyka Lecha Poznań! Nokaut w ostatniej rundzie [WIDEO]

Na gali GROMDA 17 obejrzeliśmy arcyciekawą potyczkę kibiców. „Loco” z ekipy Lecha Poznań zmierzył się z „Szakalem” z Ruchu Chorzów.

Walką wieczoru dzisiejszej gali GROMDA będzie pojedynek o pas mistrzowski. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się w nim z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. Przed nimi zaś doszło odbył się turniej i liczne superfighty, w których mogliśmy zobaczyć potencjalnych kolejnych pretendentów do tytułu.

Bardzo ciekawie zapowiadała się konfrontacja kibiców Lecha i Ruchu. „Loco” przyznał, że po losowaniu poczuł „kopa”. „Szakal” to doświadczony zawodnik, ale obaj panowie debiutowali dziś w ringu GROMDY.

GROMDA 17: Loco vs. Szakal

RUNDA 1

Szakal trafił mocnym prawym atakującego Loco, który za moment zaliczył deski. Kujawski blisko podchodzi do kibica Ruchu, który bardzo szybko kontruje i szuka prawego. Szakal zaczął krwawić, zdawało się, że będzie to szansa Loco, który musiał bronić się przed atakiem.

RUNDA 2

Szakal zaczął od uderzeń na tułów. Walczył praktycznie bez jednego oka, ale szukał skończenia. Loco na wstecznym, chciał dać się wystrzelać oponentowi, który sięgnął mocnymi razami na „schaby”. Kibic Lecha Poznań posyłał pojedyncze ciosy, ale oszczędzał siły na kolejną rundę.

Sprawdź!  Kubiszyn o potencjalnym pojedynku z Wrzoskiem: " Jesteśmy kickboxerami i walka..."

RUNDA 3

Loco szukał na kontrę prawym prostym, trafił „z liścia” w głowę rywala. Kibic Lecha Poznań szukał ciosów na zamknięte oko, ale to Szakal skutecznie obijał mu schaby. Dobry prawy Poznaniaka, który zachęcił rywala do wymian.

RUNDA 4

Szakal konsekwentnie obijał korpus Loco, który chował się za gardą. Kibic Lecha sprytnie uciekał z narożnika, Szakal posyłał notorycznie te same kombinacje. Mocne uderzenia Szakala, które odczuł Loco.

RUNDA 5

Szakal zerwał się z serią, Loco trafił go lewym, ale zaraz zainkasował niezłą kontrę. Szakal mądrze sięgnął prawym po ciosie na korpus i posłał Loco na deski! Kolejne uderzenie Szakala, Lechita znów poszedł na deski i w końcu kibic Ruchu go znokautował!

Wynik walki: SZAKAL wygrał przez KO w 5. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.