UFC

Khabib Nurmagomedov o swoim niedoszłym rywalu: „Ma 38 lat, został zdominowany, jak niby ma wrócić?”

Khabib Nurmagomedov może służyć za przykład kariery jak z bajki. Niepokonany, rekord 29-0, zrezygnował jako mistrz. Dlatego też Tony Ferguson oraz jego najbliżsi powinni wziąć słowa Dagestańczyka na poważnie.

Ciężko zliczyć ile razy dostawaliśmy informację „w końcu! Nurmagomedov vs. Ferguson!”, a potem któryś z fighterów wypadał z karty. „El Cucuy” swego czasu miał nawet rekord 12 walk bez porażki. Ostatnimi czasy nie wiedzie mu się jednak za dobrze.

Pojedynek z Justinem Gaethjem z maja 2020 roku rozpoczął serię porażek, która obecnie wynosi 3. Niedawno Islam Makhachev wymieniał Fergusona jako jednego z zawodników, którego z chęcią odprawiłby na emeryturę. Jego trener i mentor, Khabib Nurmagomedov nie doradza jednak Amerykaninowi walki ze swoim protegowanym.

Ma 38 lat, jak niby ma wrócić? Został zdominowany w ostatnich walkach. Mierzył się z zawodnikami o różnych stylach: Dariush, Oliveira, Gaethje, zmiażdżyli go i w stójce i w parterze.

W wieku 38 lat powinieneś nacisnąć hamulec. Twoi najbliżsi powinni ci powiedzieć: starzejesz się, odpuść już.

Pojedynek Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson pozostanie w historii jako jedno z największych „a co by było gdyby…” Każdy fan MMA chciałby zobaczyć pojedynek między nimi za ich najlepszych czasów. Teraz pozostają nam jedynie wspomnienia i domysły.

Sprawdź!  Wyniki ważenia przed UFC Vegas 28 - Tybura i Lipski w limicie [WIDEO]

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.