KSW

„Każdy będzie chciał zobaczyć jak szybko poradzi sobie Szymon” – Tyberiusz Kowalczyk o walce Kołecki vs. Szostak

Nie milknie echo po ogłoszeniu walki Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem na KSW 62. Na to starcie spadło wiele słów krytyki. Większość uważa, że w tym boju Szymon poradzi sobie z rywalem bez większych problemów.

Do tego grona dołączył Tyberiusz Kowalczyk, który ma z Akopem Szostakiem wspólną historię. Panowie zmierzyli się ze sobą podczas FEN 11 w Warszawie, gdzie przez TKO zwyciężył „Tyberian”. W przeszłości Kowalczyk był strongmanem. W tej dyscyplinie odniósł wiele sukcesów. W 2014 roku rozpoczął on swoją przygodę z MMA. Po trzech wygranych w organizacji FEN podpisał kontrakt z KSW. Do jego debiutu w tej federacji doszło podczas KSW 39, na stadionie narodowym, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim.

„Może będzie niespodzianka ” – Tyberiusz Kowalczyk o walce Kołecki vs. Szostak

„Tyberian” na Faceboku zdradził, że jego zdaniem ten pojedynek pod względem sportowym nie ma sensu i w jego opinii to Szymon Kołecki jest absolutnym faworytem w tym boju. Jednak zaznaczył, że może się zdarzyć niespodzianka w postaci wygranej Akopa. Dodatkowo opublikował on fragment ze swojej walki z Szostakiem z FEN 11.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 59! "Bombardier" rywalem Pudziana!

„Dużo się mówi o walce Akop Szostak vs Szymon Kołecki czy ta walka ma sens, moim zdaniem nie!! Ale marketingowo tak bo każdy będzie chciał zobaczyć jak szybko poradzi sobie Szymon. No chyba że Akop zjadł wszystkie bukiety w okolicznych kwiaciarniach i Nas wszystkich zaskoczy, chociaż szanse są takie same jak wygrana w totolotka, ale czasami przecież ktoś wygrywa !!! Może będzie niespodzianka jak myślicie??” – napisał Tyberiusz Kowalczyk na Facebooku

Kursy bukmacherskie na walkę Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Jak to widzą bukmacherzy? Galę KSW 62 obstawisz tutaju legalnego polskiego bukmachera firmy STS. Eksperci nie dają żadnych szans Szostakowi i kurs na jego wygraną wynosi aż 6.26. Kurs na Kołeckiego? Sprawdźcie sami poniżej.

Kursy bukmacherskie:
  • Wygrana Szymona Kołeckiego – 1.12
  • Wygrana Akopa Szostaka – 6.26

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Darmowy zakład na galę KSW 62 odbierzesz rejestrując się tutaj. Dla nowych klientów STS przygotowano specjalny bonus.

  1. Na start otrzymasz 29 zł darmowego depozytu, za który postawisz dowolne zakłady!
  2. Pierwszy zakład zagrasz bez ryzyka do 200 zł! Jeśli Twój kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot na konto bonusowe.
  3. Wszystkie promocje dostępne po rejestracji – tutaj.
Sprawdź!  Izu Ugonoh przegrywa w 2 rundzie! Nie miał siły wyprowadzić ciosu! [WIDEO]

Gala KSW 62 odbędzie się 17 lipca.

źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *