KSW

XTB KSW 88: Przestrzelił wagę o 4,2 kg! Wiemy, co dalej z wyczekiwaną walką

Już jutro w Radomiu odbędzie się emocjonująca gala. Niestety nie wszyscy zawodnicy wypełnili formalności, a organizacja pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Bez wątpienia najciekawszym starciem gali XTB KSW 88 jest main event, w którym doświadczony Daniel Rutkowski zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Dodatkowe emocje zapewnia fakt, że obaj zawodnicy pochodzą z Radomia i zawalczą przed własną publicznością.

Pojedynkiem, który cieszył się dużym zainteresowaniem, było zestawienie Daniela Tarchilla z Ramzanem Jembievem. Pierwszy z zawodników efektownie zadebiutował w organizacji, pokonując Wojciecha Kazieczkę. W kolejnym starciu przegrał z Kaczmarczykiem, jednak także zaprezentował się z dobrej strony.

Natomiast Jembiev to niepokonany fighter, który w debiucie dla polskiej federacji wysokim kopnięciem znokautował Murilo Delfino. Co ciekawe Jembiev był gigantycznym faworytem przed XTB KSW 88, jednak wielu kibiców stawiało na zwycięstwo jego rywala.

Niestety, fani nie doczekają się walki. Jembiev przestrzelił wagę o ponad 4 kilogramy! Pojedynek był zakontraktowany w limicie kategorii koguciej, jednak wniósł on na wagę aż 70,5 kg. Na ten moment nie wiadomo, czy Tarchilla zawalczy, KSW prawdopodobnie szuka zastępstwa.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.