MMA

Narkun walczy z byłym rywalem Załęckiego! „Potężny” przeciwnik byłego mistrza KSW [WIDEO]

Tomasz Narkun oficjalnie poznał kolejnego rywala. „Żyrafa” zmierzy się z byłym przeciwnikiem Denisa Załęckiego, Jussim Halonenem.

Organizacja Seaside BattleS MMA ogłosiła niedawno datę i miejsce kolejnej, czwartej już, gali. Odbędzie się ona 1 grudnia w miejscowości Płoty, liczącej 3657 mieszkańców (dane na dzień 31 grudnia 2022). Na kolejnym evencie wystąpi były mistrz w wadze półciężkiej KSW, Tomasz Narkun.

Popularny „Żryafa” pod sztandarem największej polskiej organizacji MMA często walczył w arenach kilkukrotnie przewyższających liczbą miejsc ilość mieszkańców Płotów. Fighter czerwcu w zaledwie 16 sekund pokonał na Seaside BattleS MMA 3 Antonio Zvoraka, a we wrześniu zapewniał o swoich sportowych ambicjach:

– 22 września wygrywam z Adamem Kowalskim. Koniec grudnia, czy początek grudnia, wygrywam następną walkę. Kontraktuje mnie UFC. Kilka walk i zdobywam mistrzowski pas największej organizacji na świecie – mówił Narkun w programie Oktagon Live.

Do pojedynku z Kowalskim na Cave MMA nie doszło, a Tomasz odrzucił też propozycje 3. kolejnych oponentów. „Żyrafa” zawalczy jednak jeszcze w tym roku, a jego przeciwnikiem będzie Jussi Halonen. Fin może „pochwalić się” rekordem 9-12 w MMA, a jego ostatnie 6 walk to 1 zwycięstwo i aż 5 porażek przed czasem.

Sprawdź!  Mocne słowa Różala: "Bardzo dużo tępaków chce zrobić fejm na zawodnikach, którzy coś osiągnęli. Jak tak bardzo chcesz się bić, to..."

Halonen nie jest oczywiście nieznanym nazwiskiem dla polskich kibiców. W 2021 roku na EFM Show 2 został brutalnie znokautowany w boksie przez Denisa Załęckiego. Całą walkę „Bad Boya” z Finem obejrzeć możecie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.