PFL

Karolina Sobek nie zawalczy na gali PFL! Problemy ze strony polskiej ambasady? „Nie otrzymała wizy pracowniczej”

Niepokonana Karolina Sobek miała stoczyć pojedynek dla organizacji PFL, niestety pojawiły się pewne problemy, przez które nie mogła wylecieć do Stanów Zjednoczonych.

Sobek ma na swoim koncie cztery zawodowe pojedynki w MMA. Wcześniej toczyła walki amatorskie, a nawet biła się na gołe pięści. W mieszanych sztukach walki zanotowała cztery zwycięstwa i nie poniosła jeszcze żadnej porażki. Ma na koncie jedną decyzję i trzy wygrane przez poddanie.

Karolina Sobek nie zawalczy dla PFL

Polka dostała dużą szansę i 3 lutego miała zawalczyć z Senną van der Veerdonk podczas PFL Challenger Series 2023: Week 2. Pojedynek miał odbyć się w ramach kwalifikacji do głównego turnieju federacji PFL, którego stawką jest milion dolarów i mistrzowski pas.

Pojawiły się jednak problemy ze strony polskiej ambasady, o których zawodniczka mówiła w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl:

Niestety w czwartek zostało potwierdzone, że Sobek nie będzie mogła stoczyć pojedynku w Stanach Zjednoczonych. Menedżer Przemysław Kosiński przekazał, że zawodniczka nie dostała wizy pracowniczej:

– Niestety Karolina Sobek nie zawalczy na gali PFL, która miała się odbyć 3 lutego w Orlando, US. Powód – zawodniczka nie otrzymała wizy pracowniczej. Amerykańska organizacja pracuje nad innym terminem walki oraz załatwieniem wszystkich spraw wizowych.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  "Walka z takimi zawodnikami nie idzie mi za dobrze" Marcin Held zabiera głos po pierwszej porażce pod szyldem PFL

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.