FAME MMA

(VIDEO) Boxdel ujawnił swój wzrost! Szczerze wyznanie włodarza FAME: „Przez lata byłem zakompleksiony. Pora, żebyście poznali prawdę”

Włodarz FAME postanowił wyjaśnić pewną kwestię i w szczerym nagraniu opublikowanym na swoich social mediach zwrócił się do kibiców.

Już 3 lutego „Boxdel” powróci do klatki i zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem. Od pewnego czasu pracuje nad formą fizyczną i aktualnie wygląda znacznie lepiej niż przy okazji ostatniego starcia z „Don Kasjo”. Jak jednak zapewnia, przechodzi także przemianę mentalną.

„Boxdel” ujawnia, ile ma wzrostu!

Na swoim kanale opublikował nagranie, w którym przyznał, że właśnie ze względu na swoją wagę popadł w kompleksy, z którymi miał problem przez długi czas:

– Cała ta moja transformacja jest znacznie głębsza i nie ogranicza się wyłącznie do zrzucenia brzuszka. Chcę być z wami szczery, żebyście poznali mnie takiego, jaki jestem, a nie, na jakiego się kreowałem. Przez wiele lat byłem zakompleksionym gościem, który wpadł w błędne koło. Im więcej tyłem, tym bardziej byłem zdołowany. Im bardziej byłem zdołowany, tym mocniej wyzwiska i pojazdy w moją stronę trafiały w mój czuły punkt. Łapałem doła i pierwsze co robiłem, to zajadałem to.

„Boxdel” zdradził również, ile wyniosła jego największa waga. Przyznał, że nawet jego bliscy nie wiedzieli, ile w najgorszym momencie wnosił na wagę:

Sprawdź!  Prezes FAME o negocjacjach z Materlą i Kołeckim! "Mamy co najmniej kilka opcji. Pojawiły się rozmowy, szczególnie jeśli chodzi o..."

– Moja największa waga to 137 kg. Kurwa, 137 kg. Teraz jak to słyszę, to brzmi to nierealnie. Nawet bliskim ściemniałem, że ważę 10-12 kg mniej.

Postanowił także wyjaśnić kwestie swojego wzrostu, co przez długi czas było tajemnicą, a z czasem stała się nawet memem. Internauci żartowali z tego oraz próbowali dowiedzieć się prawdy, a sam włodarz FAME podawał fałszywe informacje. Mówiło się o tym, że ma m.in. 190, 187 czy 185 cm.

– Teraz pora, żebyście poznali prawdę na temat mojego wzrostu. Ucinam wszelkie spekulacje, pomiaru dokona najbardziej legitny człowiek w MMA jakiego poznałem trener Szyszka. Sami zobaczycie, ile cm ma Michał „Boxdel” Baron.

Podczas jednego z treningów Przemysław Szyszka zmierzył swojego podopiecznego i okazało się, że jego wzrost to 181 cm. Pomiary jak możemy zobaczyć, nie były najdokładniejsze i w rzeczywistości wynik może być trochę inny.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne zapowiedzi Jóźwiaka przed FAME 17! Boxdel wybuchnął śmiechem: "Pomylił karierę freak fightera z angażem do Pitbulla"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.