FAME MMA

Kacper Błoński pokonał Mateusza „Fit Lovers” po niejednogłośnej decyzji!

Właśnie trwa hitowa gala FAME 12, na której dojdzie do głośnych pojedynków. Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Jackiem Murańskim, a „Don Kasjo” stoczy aż dwie walki!

Za nami kolejne starcie z karty głównej. Do klatki powrócił niepokonany Kacper Błoński. Zawodnik zadebiutował na gali FAME 9, kiedy to pokonał Marcina Dubiela po jednogłośnej decyzji sędziów. Jego kolejna walka trwała już znacznie krócej.

Ponownie do klatki wszedł na FAME 9 i tym razem zmierzył się z Sylwestrem Wardęgą, który nie będzie miło wspominał swojej przygody ze sportami walki. Youtuber został poddany przez Błońskiego już w pierwszej rundzie, wcześniej przyjmując kilka mocnych ciosów.

Rywalem niepokonanego freak fighter był Mateusz „Fit Lovers”, który dopiero debiutował w klatce. Zawodnik jednak przez całe życie jest związany ze sportem, a na media treningu zaprezentował się bardzo dobrze, jak na kogoś, kto dopiero rozpoczął treningi MMA.

Według bukmacherów faworytem był Błoński, co nie może być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę jego doświadczenie. Przed starciem pojawiły się jednak głosy, że „Fit Lovers” zrobi niespodziankę i zaprezentuje się ze znacznie lepszej strony, niż większość się spodziewa.

Sprawdź!  Poważna kontuzja "Popka" kończy walkę po 30 sekundach! Norman Parke zapowiada rewanż!

Kacper Błoński vs Mateusz „Fit Lovers”

Runda 1: Walkę rozpoczął Kacper ale Mateusz trafił świetną serię. Blonsky zdobył obalenie, ale „Fit Lovers” przetoczył rywala. Po kilku sekundach walka wróciła do stójki. Panowie wchodzili w niezwykle mocne wymiany. Mateusz był w stójce niezwykle chaotyczne i szukał kilku możliwości do zadania niekonwencjonalnych ciosów. Kacper pięknie rzucił swojego przeciwnika i szybko zdobył pozycję boczną. Mateusz Janusz znów przetoczył rywala. Podczas wstania poczęstował on Kacpra świetnym podbródkowym.

Runda 2: Mateusz świetnie rozpoczął walkę celnymi sierpami. „Blonsky” trafił świetnymi sierpami. Podczas klinczu „Fit Lovers” znów zdobył obalenie, z którego Kacper szybko wstał i haczeniem obalił rywala. Mateusz przetoczył rywala po chwili w parterze walka wróciła do stójki, skąd Janusz obalił rywala. Jednak szybko powrócono stójki skąd tym razem „Blonsky” zdobył obalenie, którego Mateusz szybko wstał. W końcówce rundy obaj poszli na świetną wymianę.

Runda 3: Tym razem akcję rozpoczął „Blonsky” od celnego ciosu i następnie zaczął dociskać rywala do klatki szukając obalenia, które po kilkunastu sekundach udało mu się zdobyć. W parterze Kacper starał się kontrolować to starcie, co mu się udało. Do końca rundy już nic się nie zmieniło.

Sprawdź!  FAME MMA 19 – WYNIKI wszystkich walk NA ŻYWO!

Kacper Błoński wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską!

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Post Settings

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.