KSW

„Juras” zabrał głos ws. Wrzoska. Wierzy w jego szybki powrót do KSW: „Jak masz 30 lat i przestałeś marzyć o sukcesie na miarę Conora, to…”

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie Marcina Wrzoska, który w związku z ostatnią porażką został zwolniony z organizacji KSW i być może będzie musiał walczyć dla innych federacji.

Były mistrz KSW postanowił spróbować swoich sił w starciu bokserskim i na sobotniej gali FAME 12 zmierzył się z freak fighterem Kasjuszem Życińskim. Po pełnym dystansie sędziowie byli jednogłośni i wskazali zwycięstwo „Don Kasjo”.

Z werdyktem nie zgadza się wielu kibiców, w tym również sam Wrzosek, który zapowiedział, że złoży protest i odwoła się od werdyktu sędziów.

„Polish Zombie” wraz z przegraną w organizacji FAME został zwolniony z KSW. Głos w tej sprawie zabrali zarówno Maciej Kawulski, jak i Martin Lewandowski. Przyznali, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Wrzosek na ten moment musi opuścić KSW.

Co ciekawe, przed walką fighter był bardzo pewny siebie. Kilkukrotnie zapewnił, że nie ma szansy na porażkę. Zaproponował nawet układ Maciejowi Kawulskiemu. Skoro w przypadku porażki ma zostać zwolniony, to w razie wygranej chciałby dostać podwyżkę.

Głos w sprawie zwolnienia Wrzoska zabrał „Juras”, który również rozstaje się z KSW jako komentator. Organizacja po 17 latach zakończyła współpracę z Polsatem i przeszła na platformę Viaplay. Podczas ostatniej konferencji ogłoszono, że KSW wraz z nowym partnerem planuje organizować 12 gal rocznie.

Sprawdź!  Juras o konflikcie z Oknińskim: "Raz pomówił mnie frajersko. Poniesie konsekwencje, ale..."

Do tej informacji odniósł się Jurkowski, który zaznaczył, że przy tak dużej liczbie sportowych imprez, włodarze będą musieli pomyśleć o ponownym zakontraktowaniu Marcina Wrzoska.

– W temacie Wrzosek-KSW… wróci szybciej, niż się wydaje. Przy 12 galach w roku będzie trzeba się szybko wycofać z tego „zwolnienia”. Że poszedł do Fejmów? Jak masz 30 lat i przestałeś marzyć o sukcesie na miarę Conora, to zarabiasz pieniądze tam, gdzie masz szansę.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Lewandowski zdradził, ile Pudzian zarobił na dołączeniu do KSW: "Walnął nam absolutnie zaporową cenę. Musieliśmy zapożyczyć się u znajomego"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *