FAME MMA

(VIDEO) Parke ostro o Szelidze w zapowiedzi FAME 14! „Jest wyszczekany. Nazywam go dzi*ka, pompka. Zapłaci za to, co wygadywał”

Do sieci trafiła właśnie mocna zapowiedź hitowego starcia pomiędzy Piotrem Szeligą i Normanem Parke. Zawalczą oni już 14 maja na gali FAME w Krakowie.

Podczas gali FAME 14 dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Jednym z najciekawszych zestawień będzie kolejna walka „Szeliego”. Po ostatnim nokaucie na „Arabie” freak fighter rzucił wyzwanie Normanowi Parke. Bez wątpienia będzie to najtrudniejsze starcie w karierze Polaka.

„Stormin”, który po gali skonfrontował się z Szeligą, nie szczędzi ostrych słów i zamierza dać mu prawdziwą lekcję pokory. Zawodnicy zawalczą pierwszą odsłonę na zasadach bokserskich, a kolejne dwie w formule MMA.

Mocna zapowiedź walki Parke vs Szeliga

FAME opublikowało właśnie trailer, w którym Parke nazywa swojego przeciwnika „dz*ką”. Były zawodnik takich organizacji jak UFC i KSW zapowiedział, że ukarze swojego rywala w klatce:

– Mój kolejny przeciwnik jest całkiem wyszczekany. Nazywam go dzi*ka, pompka. Tak go nazywam. Podczas walki sprawię, że zapłaci za głupoty, które do mnie wygadywał. Wyzwał mnie na pojedynek i próbował narzucić swoje zasady. Wyzwał „Araba” i też narzucił mu swoje warunki. To ja jestem dużym nazwiskiem w MMA, więc nie ma na to szans.

Całą zapowiedź znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  (VIDEO) Federacja porównała formę Boxdela i Jóźwiaka! Włodarz FAME zaskoczył mocnym kopnięciem!

Kursy bukmacherskie Szeliga vs Parke

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Polak wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak wciąż ma szansę na zwycięstwo. Już dwukrotnie „Szeli” zwyciężył w efektowny sposób. Najpierw znokautował „Wujaszka Fericze”, a w ostatniej walce mimo słabej pierwszej rundy w drugiej odsłonie trafił „Araba” potężnym prawym i zanotował kolejne zwycięstwo przez KO.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.