FAME MMA

Dymy na ważeniu przed FAME Friday Arena 2! Ochrona rozdzieliła [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie FAME Friday Arena 2. Po raz ostatni w oczy spojrzeli sobie Robert Pasut i Filip Zabielski. Musiała interweniować ochrona!

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Kolejna gala Fame MMA odbędzie się już 29 września w Szczecinie. W oktagonie zobaczymy takie starcia, jak Tańcula vs PolakKwieciński vs Zadora, czy rewanż Boxdel vs Jóźwiak. Nie zabraknie też debiutantów w organizacji, a jednym z nich będzie Piotr Lisek.

Galę FAME Friday Arena 2 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME Friday Arena 2 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME Friday Arena 2!

Oglądaj galę FAME Friday Arena 2 na żywo!

Między Robertem Pasutem i Filipem Zabielskim wrzało na programach i konferencjach prasowych. Nie inaczej było na media treningu, gdzie interweniować musiała ochrona!

Zobacz wywiady przed FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.