PRIME SHOW MMA

Dominacja Dominika Zadory! Don Kasjo brutalnie zdemolowany!

Za nami main event gali Prime Show MMA 5, w którym do klatki powrócił jeden z najpopularniejszych polskich freak fighterów „Don Kasjo”.

Kasjusz Życiński ponownie zmierzył się z profesjonalnym zawodnikiem. Ma już na swoim koncie walki m.in. z Normanem Parke czy Marcinem Wrzoskiem. Tym razem jego przeciwnikiem był Dominik Zadora znany jako „Japoński Drwal”.

Pojedynek początkowo miał odbyć się w dużych rękawicach. Zawodnicy jednak zdecydowali się na piąstkówki, co zdaniem wielu przemawiało na korzyść kickboxera. „Don Kasjo” zapewniał jednak, że udowodni wszystkim, iż rywal popełnił błąd, zgadzając się na małe rękawice.

Znokautuję go tam i wtedy ludzie zobaczą, dlaczego nie chciałem małych rękawic. Chłop prawdopodobnie będzie wpie***lał przez słomkę długi, długi czas – zapowiadał przed walką.

RELACJA

RUNDA 1

Don Kasjo trzyma rywala na dystans i straszy lewym prostym. Zadora wykonuje dużo przyruchów, posyła serię zakończoną mocnym prawym overhandem. Zaraz kolejna z trafieniem na korpus. Życiński straszy mocnym sierpem, inkasuje zaraz kilka uderzeń na korpus i gardę. Dominik sięga lewym, dobrze zamieszał ciosami i sięgnął lewym podbródkiem. Kasjusz niecelny, zamyka powoli przeciwnika na siatce. Kolejna seria Zadory, ale Don Kasjo sugeruje mu, że nic mu one nie robią.

Sprawdź!  (VIDEO) Bomba atakuje "Ferariego" i Ciosa za kulisami Prime MMA 2! Wystraszyli się zawodnika High League? "Moje dwie małe di*ki"

RUNDA 2

Dominik szybko atakuje na tułów i głowę, mocno obija samozwańczego “Króla”. Don Kasjo schowany za podwójną gardą, szuka ciosów, ale jest bardzo niecelny. Zadora mocno obija gardę rywala, a Kasjusz sięga w końcu prawym. Skrócili dystans, była chwila brudnego boksu i kilka mocnych sierpów Życińskiego. Dominik trafia kolejnym prawym, Don Kasjo wyśmiewa uderzenia rywala. Zaczął wywierać presję Kasjusz w ostatnich sekundach.

RUNDA 3

Życiński przyspiesza, zamyka “Japońskiego Drwala” na siatce. Szukał lewego Zadora i trafił w końcu lewym sierpem! Przysiadł Don Kasjo, a Zadora zasypuje go serią ciosów! Odlicza sędzia, Kasjusz mocno porozbijany. Po interwencji lekarza Zadora posyła potężną serię uderzeń, która KOŃCZY DON KASJO PRZED CZASEM!

Oficjalny wynik: Dominik Zadora wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.