PRIME SHOW MMA

Jacek Murański nie wytrzymał! Takich dymów jeszcze nie było! Odpalił się przed walką z Jóźwiakiem [WIDEO]

Za nami program Zadyma przed sobotnią galą Prime Show MMA 5, podczas którego twarzą w twarz stanęli Jacek Murański i Paweł Jóźwiak.

Początkowo pomiędzy zawodnikami nie było złych relacji, jednak ostatnia konfrontacja pokazała, jak ogromny konflikt jest w tym zestawieniu. Mocne słowa padały z jednej i drugiej strony, jednak to Jacek Murański, któremu całkowicie puściły hamulce, był autorem największych dymów.

Murańskiemu puszczają hamulce przed Prime Show MMA 5

Podczas programu „Muranowi” wielokrotnie puszczały nerwy. Przekrzykiwał swoich rozmówców i nie dawał im dojść do słowa. Oskarżał m.in. swojego rywala, że ten nie okazuje szacunku zmarłemu Mateuszowi Murańskiemu, kiedy Jóźwiak tłumaczył, iż jest to nieprawda i miał nim bardzo dobre relacje.

Jacek, który nie cieszy się najlepszą opinią w świecie freakowym, po wczorajszym programie stracił jeszcze więcej kibiców. Internautom nie spodobało się to, że przy każdej okazji wyciągał śmierć swojego syna, aby zaatakować Jóźwiaka czy osoby, które dzwoniły do studia.

Sprawdź!  Prime MMA 2 PPV - kiedy i gdzie oglądać? Cena, za ile Pay-Per View Prime MMA 2. Gdzie kupić Prime MMA 2 PPV?

Prowadzący rozmowę Michał Cichy był dosłownie bezradny przy próbach uspokojenia rozmówców. Z czasem odpuścił i pozwolił jednemu oraz drugiemu się wykrzyczeć. Poniżej możesz zobaczyć fragment, na którym Murański wściekły odpala się na siedzącego obok Jóźwiaka. Takich momentów było jednak znacznie więcej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.