PRIME SHOW MMA

Jóźwiak vs Muran na zwariowanych zasadach? „Pierwsza runda normalna, w drugiej żywica i szkło…”

W związku z ostatnimi kłopotami organizacji High League wielu freakowych zawodników zyskało status „wolnych agentów”. Jeden z nich szybko znalazł nowego pracodawcę: Jacek Murański na Prime Show MMA 5 zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

Prezes sportowej federacji FEN na dobre wszedł do świata freak fightów. Od początku roku stoczył już dwa pojedynki i choć oba przegrał, to nie zwalnia tempa. W lipcu pojawi się na gali Prime MMA 5, gdzie ma wystąpić w dwóch walkach.

Jóźwiak pierwotnie był zestawiony z „Redem”, jednak zmieniono mu rywala po angażu „Starego Murana”. Jeszcze przed niedzielną konferencją „Don Kasjo” zdradził w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że Paweł prawdopodobnie stoczy dwa pojedynki.

Jóźwiak: „Murański wymyśla jakieś wynalazki…”

Choć walka jest oficjalnie potwierdzona to okazuje się, że wciąż niejasne są zasady. Paweł Jóźwiak, który osobiście nie prowadzi rozmów z oponentem, preferuje MMA, ale stary „Muran” ma swoje zdanie na ten temat:

Tam jest cała przepychanka z nim, bo on tam kombinuje jakieś wynalazki, jakieś boksy birmańskie, nie no… – powiedział w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim „Prezes FEN”. – Nie wiem ile jeszcze ta przepychanka będzie trwała.

Bartek Szuba to negocjuje. Ja chciałem się bić w MMA, bo mi najbardziej pasuje ta formuła. Jacek wymyśla jakieś, wiesz… No tam są jakieś wynalazki. Uderzenia główką, jakaś żywica na rękach…

Dziennikarz zauważył, że zazwyczaj takie rozwiązania stosuje się po to, żeby przykleić do nich szkło. Jak przekazał rozbawiony JóźwiakMurański właśnie to ma na myśli.

Sprawdź!  Nikola Milanović ocenia rywali Wiekiego Bu! Wygrana 2vs1 nie zrobiła na nim wrażenia [WIDEO]

Były jakieś takie pomysły. Nie wiem, czy mnie Bartek wkręca, na ile w tym prawdy, ale z tego co wiem „Muran” chciał najbardziej krwawą jatkę, jaką tylko się da. Pierwsza runda „normalna”, w drugiej żywica i szkło… No ale nikt się chyba na to nie zgodzi, no bez przesady! (śmiech) Aż takim wariatem to nie jestem.

Kursy bukmacherskie na walkę „Wielki Bu” vs Lupa

Galę Prime MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł na konto, a kolejne 10 zł zostanie doliczone do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko. Trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Fortuna zwróci ci do 100 zł za pierwszy zakład, do 200 zł za drugi i do 300 zł za ostatni z zakładów. To łącznie daje zakład bez ryzyka na 600 zł.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.