PRIME SHOW MMA

Jóźwiak szczerze o problemach Prime MMA. Organizacja była bliska bankructwa!

Paweł Jóźwiak na kanale Podwójne Dno przyznał, że jedna z gal Prime Show MMA odcisnęła duże piętno na organizacji. Organizacja znalazła się przez to w ogromnych kłopotach.

Prime Show MMA najbardziej znane jest z kontrowersji zarówno na galach, jak i konferencjach. Nierzadko też dochodziło do tarć na linii organizacja-zawodnicy. Niektóre walki odwoływane były wręcz na godziny przed galą.

O ile produkt Prime Show MMA trafia do tak zwanych „koneserów dymów”, o tyle często mówiło się o ogromnych problemów finansowych. Przed kilkoma dniami w sieci padła informacja o potężnych kłopotach jednej z freakowych organizacji. Kibice natychmiast zaczęli to łączyć z Clout MMA oraz Prime.

Paweł Jóźwiak o kłopotach Prime Show MMA

Organizacja, której twarzą jest Lexy Chaplin skomentowała zarzuty zapewniając, że to nie o nich mowa. W imieniu Prime Show MMA na kanale Podwójne Dno wypowiedział się z kolei Paweł Jóźwiak.

Zrobiliśmy galę w Szczecinie wtedy, co „Popek” bił się z Kasjuszem. Rano się obudziłem, a tam bilans parę milionów w plecy… Ciężko było się z tego podnieść. Na szczęście się podnieśliśmy, ale to była taka sytuacja dramatyczna.

Na gali Prime Show MMA 4 oprócz wspominanych „Popka” i „Don Kasjo” wystąpili też m. in. „Skolim”, Artur „Kornik” Sowiński, „Zusje”, Monika „Esmeralda” Godlewska, czy „Kamerzysta”. Po wydarzeniu padało sporo zarzutów o niewypłaconych gażach, czy próbach renegocjowania stawek po zakończonych starciach.

Sprawdź!  Soroko zawalczy na The War? Wysyła wiadomość do Denisa Załęckiego: "Denisie, jeśli to słyszysz..."

Jóźwiak dodał też, że od jakieś czasu Prime Show MMA notuje zadowalające wyniki sprzedaży PPV. Ilość wykupionych pakietów ma oscylować w okolicy 100 tysięcy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.