MMA

Tyburski, Szyszka i Andryszak przed Hybrid MMA 4. Oglądaj konferencję na żywo!

Hybrid MMA 4 odbędzie się już w sobotę 20 kwietnia. Jutrzejszego wieczoru dojdzie do pierwszej konferencji przed tym wydarzeniem.

Organizacja Hybrid MMA łączy różne dyscypliny sportów walki. W klatce odbywają się starcia na zasadach MMA, boksu oraz ekscytującej formuły kickboxingu w małych rękawicach. Na galach tej organizacji często goszczą też doskonale znani zawodnicy, jak Artur Sowiński, Daniel Skibiński czy Krzysztof Kułak.

Kolejna gala, Hybrid MMA 4, odbędzie w Zielonej Górze już 20 kwietnia. Podczas tego wydarzenia możemy liczyć na co najmniej 15 pojedynków. Ponownie nie zabraknie mocnych zawodników.

Swoje pojedynki stoczą między innymi znani ze świata freak fightów Przemysław Szyszka oraz Piotr Tyburski. W walce wieczoru z kolei pojawi się Michał Andryszak. „Longer” na koncie ma mistrzostwo wagi ciężkiej FEN, czy walkę o pas królewskiej kategorii wagowej w KSW.

Całą kartę walk Hybrid MMA 4 poznamy jutro. W środę 3 kwietnia o godzinie 19:00 odbędzie się konferencja prasowa, która transmitowana będzie na kanale YouTube organizacji.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.