PRIME SHOW MMA

Jóźwiak i Cichy w szoku! Dziwne zachowanie Murańskiego na face-to-face [WIDEO]

Za nami Zadyma przed galą Prime Show MMA 7, podczas którego doszło do dziwnego face-to-face z udziałem Jacka Murańskiego.

„Muran” powraca do klatki i stoczy już swoją 6 walkę. Na ten moment ma na koncie aż cztery porażki i tylko jedno zwycięstwo. Przegrał dwukrotnie z Arkadiuszem Tańculą, Robertem Pasutem i Pawłem Jóźwiakiem. Pokonał jedynie „Starego Wiewióra”, który kilka tygodni przygotowywał się do debiutu.

Teraz stoczy rewanżowy pojedynek z „Prezesem FEN”. Co ciekawe, jeszcze po ostatniej walce panowie mieli bardzo dobre relacje, jednak teraz jest pomiędzy nimi konflikt, a podczas programów i konferencji dochodzi do mocnych konfrontacji.

O ostatnim face-to-face freak fighterów zrobiło się głośno za sprawą co najmniej dziwnego zachowania Jacka Murańskiego. Zamiast w stronę rywala skierował się do prowadzącego Michała Cichego i odegrał rolę „Daria” z serialu „Ślepnąć od świateł”, powtarzają słowa fikcyjnego gangstera.

Dziennikarz nie wiedział, jak zachować się w stosunku do „Murana”, który w pewnym momencie postanowił go nawet objąć. Cichy musiał wyrwać się z rąk Jacka:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.