Boks

Joshua i Dubois rozdzieleni przez ochronę! DYMY podczas pierwszej konfrontacji [VIDEO]

Na YouTube pojawiło się nagranie z pierwszego programu z udziałem Daniela Dubois i Anthony’ego Joshuy. Między panami doszło do mocnego spięcia.

Popularny „AJ” odbił się po dwóch przegranych i obecnie ma serię czterech kolejnych wygranych. Już 21 września Joshua zmierzy się z Danielem Dubois w starciu, w którego stawce znalazł się pas mistrzowski IBF. Z tego zmuszony był zrezygnować Ołeksander Usyk.

Joshua i Dubois w ostrej konfrontacji

„AJ” i brytyjski „Dynamit” spotkali już się wraz ze swymi promotorami na program Face Off. Na kanale Matchroom Boxing opublikowany został fragment z konfrontacji, podczas której omal nie doszło do rękoczynów!

– Szczerze, z głębi serca, pomijając pas i fakt, że to on, jestem po prostu gotowy do walki – powiedział Joshua do rywala.

Lecimy – usłyszał w odpowiedzi. Siedzący obok Dubois Warren dodał tylko: – ale zaczekajmy do 21 września.

Jak chce się bić, to możemy walczyć już teraz – rzekł Daniel. „AJ” zwrócił mu uwagę, by ten się „zamknął i wyluzował”, co jednak, jak to zwykle bywa, nie podziałało. – Jak chcesz się bić, to się bijmy – dopowiedział Dubois, co tylko wściekło oponenta.

Sprawdź!  Ngannou zaskoczy ciosami na wątrobę? Media trening przed hitową walką z Joshuą [WIDEO]

Je…nę ci krzesłem w ryj, nie lekceważ mnie – zaczął Anthony Joshua, który podniósł się też z krzesła. Kilkukrotnie powtórzył rywalowi, by go nie lekceważył. – Nie toleruję braku szacunku. Nie możesz siedzieć przy stole i mówić mi, że „możemy bić się teraz”, wyzywać mnie.

Między pięściarzy szybko weszła ochrona, która zapobiegła ewentualnym rękoczynom. Atmosfera w studiu była tak gorąca, że zadecydowano o chwili przerwy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.