UFC

Ekspert radzi Prochazce przed UFC 303: „Zostanie znokautowany, jeśli…”

Daniel Cormier wypowiedział się na temat walki wieczoru UFC 303. Ekspert wskazał, jakich błędów musi się wystrzegać Czech przed rewanżowym starciem o pas.

„Denisa” kilka miesięcy temu musiał uznać wyższość Alexa Pereiry, który skończył go ciosami w pojedynku o wakującą koronę dywizji półciężkiej. Obaj panowie wrócili do akcji na UFC 300, gdzie zwyciężyli w swoich starciach. „Poatan” w walce wieczoru znokautował Hilla, a Czech Aleksandara Rakicia.

UFC 303: Daniel Cormier radzi Prochazce

W rozmowie ze stacją ESPN o walce wieczoru UFC 303 wypowiedział się Daniel Cormier. Były mistrz UFC uważa, że pojedynek jest gwarantem emocji, ale skrytykował też czeskiego pretendenta. „DC” zauważył, że jeśli ten popełni te same błędy, co w ostatnim starciu z Rakiciem, to tym razem to on zostanie znokautowany.

Gdy tych dwóch znajdzie się w klatce, to fajerwerki są gwarantowane. Prochazka świetnie sobie radził do pewnego momentu, ale Pereira go przeczytał. Zaczął stosować zewnętrzne kopnięcia na nogę. Zobaczymy, czy Prochazka popracował i wybroni je lepiej, bo jeśli nie, to Pereira znów ograniczy mu mobilność i ponownie znokautuje.

W walce z Rakiciem Prochazka zadecydował: „Nie tym razem!”. Mimo tego, że miał okopane nogi, to szedł do przodu, atakował. Tego nie może zrobić w walce z Alexem Pereirą. Musi być ostrożniejszy.

W walce z Rakiciem uznał, że ten go nie pobije i skracał dystans, aż w końcu zaliczył nokaut. Tak nie może walczyć z Alexem, bo sam zostanie znokautowany.

Kursy i zakłady bukmacherskie na walkę Pereira vs. Prochazka

Sprawdź!  Prochazka wyznał, że został znokautowany przez Reyesa! "Byłem nieprzytomny przez jedną, dwie sekundy" [WIDEO]

Pojedynek ten obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Alex Pereira wygra walkę1.75Fortuna
Jiri Prochazka wygra walkę2.08Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.