UFC

Du Plessis jednym z najlepszych w historii? Mocna zapowiedź przed UFC 305

Dricus Du Plessis przewiduje, że wygraną nad Israelem Adesanyą włączy się do dyskusji na temat tego, kto jest GOAT-em w historii MMA.

Walka o pas wagi średniej uświetni galę UFC 305, która już 17 sierpnia odbędzie się w Perth w Australii. Dricus Du Plessis od dawna celował w starcie z Adesanyą, jednak ten sensacyjnie przegrał ze Stricklandem tracąc tytuł. „Stillknocks” przejął koronę od Amerykanina i teraz czeka go pojedynek z wieloletnim dominatorem dywizji.


Pojedynek ten obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Dricus Du Plessis wygra walkę2.19Fortuna
Israel Adesanya wygra walkę1.68Fortuna

UFC 305: Mocna zapowiedź Du Plessisa

Dricus Du Plessis wciąż pozostaje niepokonany w UFC, gdzie uzbierał już 7 zwycięstw. W rozmowie z FOX West Texas Afrykaner przyznał, że od zawsze spoglądał w kierunku Nigeryjczyka, którego uznaje za jednego z najlepszych w historii MMA. Jednocześnie uważa, że sam powinien znaleźć się w dyskusji na temat tego, kto jest GOAT-em (najlepszym zawodnikiem wszechczasów) mieszanych sztuk walki. Zwycięstwo nad „The Last Stylebenderem” umocni jego pozycję w tej kwestii.

Sprawdź!  Szef UFC miażdży konkurencję! "Nie robię sobie żartów, tak było naprawdę"

Zawsze patrzyłem na Israela Adesanyę jak na „punkt odniesienia”. Patrzyłem na to, gdzie jest i myślałem: „To jest miejsce, w którym muszę się znaleźć, jeśli chcę być najlepszy na świecie”. Jest jednym z najlepszych, którzy kiedykolwiek weszli do klatki.

To walka, która postawi mnie w tej pozycji. Wygrywając pokażę, że jestem jednym z najlepszych w historii MMA. Po latach pracy i wspinania się po kolejnych szczebelkach doszedłem do punktu, w którym pokażę, że jestem jednym z najlepszych, którzy kiedykolwiek parali się MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.