UFC

Jorge Masvidal zapowiada masakrę na UFC 272! „Bardzo chcę przestawić mu ryj”

Już za niecały miesiąc Jorge Masvidal oraz Colby Covington wyjaśnią sobie wszystkie niesnaski w oktagonie. Dojdzie do tego na UFC 272, a „Gamebred” już zapowiada, że „Chaos” skończy w stanie krytycznym!

Były mistrz tymczasowy kategorii półśredniej, Colby Covington, już 5 marca stanie naprzeciwko Jorge Masvidala – byłego przyjaciela, a obecnie (jak od dłuższego czasu) wroga numer 1. W rozmowie z MMA Junkie „Gamebred” przyznał, że przed laty jakiś czas planował zdystansować się od „Chaosa”. Wszystko jednak rozwinęło się szybciej, niż przewidywał:

Możesz znaleźć wiele nagrań, na których nazywał mnie swoim najlepszym przyjacielem. Ja bym o nim tak nie powiedział, ze względu na to jak traktuje swoją rodzinę, jak mówi o swojej siostrze, czy mamie… Każda historia ma trzy strony: jest twoja wersja, jest czyjaś wersja i jest prawda.

Wiele znaleźć można historii bez happy endu o Covingtonie i innych zawodnikach ze świata MMA. „Chaos” mieszkał za czasów college’u z Jonem Jonesem, później kumplował się z Tyronem Woodleyem, który posłużył mu trochę jako trampolina do lepszego świata.

Sprawdź!  Dana White: 10-8 w walce Błachowicza z Izzym to żart

Z Jonem Jonesem miał wiele spięć. A potem gadał wszystkim na niego. Co do Tyrona Woodleya, byłem przy tym wszystkim. Nie chodziłem do college’u z nim i Jonesem, ale z bliska widziałem, jak Woodley go ciągnie w górę.

Dawał mu jakieś tysiąc dolarów tygodniowo, żeby poćwiczyć wspólnie przez 4 tygodnie, co jest szalone dla gościa, który jest amatorem. Sponsorzy, jedzenie… A potem napierdalał na Woodley’a. Jeśli z każdym tak robi, to chyba taki jest, wiesz? Nikogo nie szanuje, nikogo.

Już wtedy czułem, że chcę się odsunąć od tego gościa, kroczek po kroczku, a wtedy: „BAM!” Zdradził mojego trenera. Nie zapłacił mu ustalonego procentu. Od tamtej pory wiedziałem, że sprawię mu ból.

Szkoleniowcem, o którym mowa jest Paulino Hernandez. Masvidal nie ukrywa, że chce zostawić Covingtona po UFC 272 w stanie krytycznym. Amerykanin ma nadzieję na kilka uderzeń ekstra już po przerwaniu pojedynku:

Mam nadzieję, że jak sędzia będzie mnie z niego ściągał, poślizgnie się na skórce od banana, a ja będę mógł go trafić jeszcze kilka razy. Bardzo chcę przestawić mu ryj.

Cała gala od transmitowana będzie w STS TV!

Aby obejrzeć, wystarczy otworzyć konto TUTAJ. Galę UFC 272 obejrzysz w STS TVWydarzenie będzie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego firmy STS.

Sprawdź!  Darmowa walka od UFC: Marvin Vettori jednogłośnie lepszy od Jacka Hermannsona

Przy rejestracji wystarczy użyć kodu: UFCktóry da Wam bonus w postaci darmowych 29 zł na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł. Oprócz tego będziecie mieli możliwość oglądania streamu online z gali UFC.

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.