FAME MMA

Jest szansa na walkę Diablo w FAME!? Tańcula wyjaśnia: „Krzyśkowi kończy się kontrakt i…”

Arkadiusz Tańcula udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat niedoszłej walki z byłym mistrzem świata. Nie wykluczone, że pojedynek odbędzie się w przyszłym roku.

Podczas gali FAME 19 w krakowskiej Tauron Arenie „Aroy” miał zmierzyć się z Krzysztofem Włodarczykiem. Niestety już kilka dni po ogłoszeniu pojedynku „Diablo” się wycofał, a według doniesień debiut w MMA miał zablokować promotor Andrzej Wasilewski.

Miejsce pięściarza zastąpił Amadeusz „Ferrari” Roślik, który w main evencie zawalczy z Tańculą. Nie jest to jednak pojedynek, który wzbudza tak duże zainteresowanie, jak walka z Włodarczykiem.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl Tańcula poruszył temat swoich rywali, w mocnych słowach wypowiedział się o „Ferrarim” oraz zdradził, że jest szansa na starcie z „Diablo”. Federacja FAME najprawdopodobniej nawiąże z nim współpracę, kiedy zakończy się aktualny kontrakt z promotorem:

– Nigdy nie mów nigdy. Nie wiadomo, czy jeszcze jest koniec. Z tego, co wiem, Krzyśkowi kończy się kontrakt, który ma i może będzie drugie podejście do tego zestawienia w przyszłym roku. Ja na to liczę, bo byłoby mega mieć taki rozdział w biografii swojej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.