FAME MMA

Tańcula komentuje aferę z Szeligą: „Każdy jest kowalem własnego losu”

Arkadiusz Tańcula miał okazję zabrać głos w sprawie afery z Piotrem Szeligą. Zawodnik FAME MMA nie chciał jednak powiedzieć zbyt wiele.

Nie tylko kibice, ale także wiele osób ze środowiska MMA i freakowe skrytykowało „Szeliego”. Jego social media zalały ostre komentarze od Internautów, którzy stanowczo zareagowali na to, że spotyka się on z żoną swojego byłego trenera Rafała Antończaka.

Aktualnie szkoleniowiec przebywa w ośrodku po specjalistyczną opieką, gdyż doznał poważnego wypadku podczas jednej z walk. Szeliga został już wyrzucony z Artnoxu, a Mateusz Kubiszyn ogłosił nie tylko, że nie będzie go dłużej trenował, ale również zakończył relacje prywatne.

Teraz głos zabrał inny bliski kolega Szeligi. W wywiadzie dla fansportu.pl wypowiedział się Arkadiusz Tańcula. Zdradził, że „Szeli” dobrze wie, jakie ma zdanie na ten temat, ale nie chciał powiedzieć zbyt wiele. Można jednak zauważyć, że jest przeciwny związkowi zawodnika FAME z żoną trenera.

– Piotrek wie, jakie ja mam zdanie na ten temat. Publicznie się nie będę wypowiadać. Każdy jest kowalem własnego losu, jest dorosły, wie co robi. Tyle, więcej nie chcę komentować.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.