Clout MMA

Jóźwiak broni Najmana po walce na Clout MMA: „Nie wyszedł i nie pajacował. Gdyby miał więcej szczęścia…”

Na kanale Fansportu.pl pojawił się wywiad z Pawłem Jóźwiakiem. Prezes FEN przy wątku walki Najman vs Fonfara podkreślił, że jego niedawny przeciwnik pokazał się z dobrej strony.

„El Testosteron” w main evencie gali Clout MMA zmierzył się z debiutującym Andrzejem Fonfarą. Zapowiadał, że jest w formie życia i postawi rywalowi trudne warunki. Starcie potoczyło się jednak błyskawicznie. Najman ruszył z „cepeliadą” i naruszył nawet byłego pięściarza. Chwilę później leżał już na deskach, a sędzia przerwał starcie po 16 sekundach.

W rozmowie z dziennikarzami bardzo dokładnie i przez kilka minut analizował całą walkę, co w porównaniu do tego, co się stało w klatce, wyglądało dość komicznie. Paweł Jóźwiak w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu.pl stanął jednak w obronie swojego byłego dwukrotnego przeciwnika.

– Ja z Marcinem Najmanem wygram w trylogii, która odbędzie się prędzej, czy później, a do Andrzeja Fonfary bym nie wyszedł. Najman, co by nie mówić, że to trwało 16 sekund – dalej jestem rekordzistą! Ja to zrobiłem w 14. Ale Najman wyszedł i chciał się bić. Gdyby miał trochę więcej szczęścia, trafił Andrzeja raz bardzo solidnie, to mógł to wygrać przed czasem. Zrobił błąd, po co się bawił w te obalenia. (…) Nie wyszedł tam i nie pajacował.

Cały wywiad z prezesem FEN obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.