FAME MMA

Gdzie oglądać FAME MMA 12? Jak wykupić PPV? Transmisja i stream online

Gala FAME MMA 12 nadchodzi wielkimi krokami. Wydarzenie, na którym zobaczymy łącznie 10 pojedynków odbędzie się już w sobotę, 20 listopada. Gdzie oglądać FAME MMA w PPV? Jak wykupić PPV? Jak oglądać FAME MMA 12 w PPV?

Gdzie oglądać FAME MMA 12?

Walką wieczoru gali FAME MMA 12 będzie pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. Starcie zakontraktowane zostało w formule bokserskiej. Co ciekawe, jeśli zawodnik KSW przegra z „Don Kasjo” to Maciej Kawulski zapowiedział, że ten zostanie automatycznie zwolniony z federacji. Życiński przygotowywał się do walki z Wrzoskiem, ale w trakcie przygotowań często imprezował i nadużywał alkoholu. „Polish Zombie” zapowiedział, że będzie chciał obić jego wątrobę.

W klatce FAME MMA 12, które obejrzymy wyłącznie w systemie PPV zadebiutuje Krzysztof Radzikowski! Popularny „Radzik” zmierzy się z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem mającym doświadczenie w walkach. „Bestia” do tej pory wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Najman, czy Piotr Szeliga. Oba te zwycięstwa zakończył przed czasem. Radzikowski to jednak wymagający przeciwnik o większych gabarytach i większym zasięgu ramion.

Fani czekają na walkę Arkadiusza Tańculi, który zmierzy się z Jackiem Murańskim. Początkowo w klatce mieliśmy być świadkami rewanżu pomiędzy „Aroyem”, a Mateuszem Murańskim, jednak ten nabawił się kontuzji. W zastępstwo wszedł jego ojciec, czyli właśnie Jacek Murański. Będzie to walka na szalonych zasadach. Zawodnicy spotkają się w formule MMA, w „klatce rzymskiej” mierzącej 3x3m (mniejsza niż ring GROMDY), a walka potrwa 5 rund po 2 minuty każda.

Sprawdź!  Gorąco na lini Parke vs. Szeliga! "Niech ktoś wezwie Medyków Rozpary, bo..."

FAME MMA 12 PPV – gdzie i jak oglądać?

Galę FAME MMA obejrzymy wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp wynosi jedynie 24,99 zł. Gala odbędzie się już w sobotę o godzinie 20:00.

  • Data: 20.11.2021, sobota
  • Godzina: 20:00
  • Miejsce: Gdańsk (Ergo Arena)
  • Liczba walk: 10 pojedynków
  • Cena PPV: 24,99 zł
  • Link do transmisji: wykupisz tutaj

-> WYKUP PPV TUTAJ

Gdzie oglądać FAME MMA 12 PPV?

Podobnie jak w przypadku poprzednich gal, również i tym razem dostęp do transmisji uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji. Ceny PPV zaczynają się od 24,99 złotych za najtańszy z pakietów.

Organizatorzy zalecają wykupić dostęp przed wydarzeniem, ze względu na ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

Legalny dostęp do gali wykupisz tutaj.

Karta walk FAME MMA 12

Walka wieczoru:
Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka na zasadach bokserskich

Pozostałe:
Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula
Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.