UFC

Błachowicz odpowiada Prochazce! „Kodeks samuraja nie został uszanowany”

Niestety Jiri Prochazka zmienił zdanie i za pośrednictwem social mediów wskazał rywala, z którym chciałby zmierzyć się w kolejnej walce.

Ostatni pojedynek Czech stoczył na gali UFC 275 o pas kategorii półciężkiej. W main evencie zmierzył się z Gloverem Teixeirą i zawodnicy stoczyli krwawy pojedynek. Brazylijczyk prowadził na kartach punktowych, jednak w ostatniej odsłonie rywal zaskoczył i poddał mistrza 30 sekund przed końcem starcia.

Kibice oraz sam Błachowicz liczył na to, że w kolejnym starciu ponownie będzie mógł walczyć o tytuł. Podczas wydarzenia miał okazję skonfrontować się z Prochazką. Nowy mistrz w wywiadach po zwycięstwie sam przyznał, że „Cieszyński Książę” będzie jego kolejnym rywalem.

Jan Błachowicz odpowiada Jiriemu Prochazce

Jak się jednak okazało, „Czeski Samuraj” zmienił zdanie i uznał, że powinien stoczyć rewanżową walkę z Gloverem Teixeirą. Taką informację przekazał za pośrednictwem social mediów. Zamieścił w sieci nagranie, na którym powiedział:

– Witam wszystkich i życzę wam wspaniałego dnia. Podjąłem decyzję co do mojej następnej walki. Chcę zmierzyć się z Gloverem. Nie tylko dlatego, że to będzie kolejna ogromna walka, ale z innego powodu, zaliczyłem wtedy fatalny występ.

Pokażę wam wszystkim, kto jest mistrzem w sposób jasny i zdecydowany. Myślę, że Glover sobie na to zasłużył. To moja propozycja. Pokażę wam, dlaczego jestem mistrzem.

Wybór rywala skomentował sam Jan Błachowicz, który na swoim Twitterze napisał:

Sprawdź!  (VIDEO) Mocna odpowiedź Gamrota na słowa Chandlera! "Przestań okłamywać wszystkich dookoła. Przebudź się w końcu po tym duszeniu"

– Jan jest dla mnie największym wyzwaniem – Twoje słowa. Szanuję cię mistrzu, ale kodeks samuraja nie został uszanowany.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.