KSW

Janikowski wytypował walkę Wrzosek vs. Szpilka! Wskazał element, który zadecyduje o wyniku

Damian Janikowski zabrał głos na temat walki Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka. Jak były zapaśnik widzi to starcie?

Już 11 maja podczas XTB KSW 94 w ERGO Arenie dojdzie do ekscytującego, polsko-polskiego starcia w wadze ciężkiej. Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka postawią na szali swoje nieskazitelne rekordy bez żadnej porażki.

Ten oraz inne pojedynki z karty XTB KSW 94 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na XTB KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Janikowski o walce Wrzosek vs. Szpilka

Jedna z głównych walk XTB KSW 94 ekscytuje zarówno kibiców, jak i innych zawodników. Artur Mazur z Klatka po klatce zapytał też o niego Damiana Janikowskiego. Pretendent do pasa wagi średniej uważa, że więcej broni w arsenale ma warszawski kick-bokser.

Sprawdź!  Jak Błachowicz zareagował na słowa Janikowskiego? Zawodnik KSW wyjaśnia: "Trochę miał żal, ale..."

Pytanie kto lepiej odrobi lekcje zapaśnicze? Oni są bardzo dobrymi stójkowiczami, ale z przewagą na Wrzoska, dlatego że umie wykorzystać kopnięcia, Artur nie jest niestety tak obeznany z kopnięciami. Nawet jeśli nauczył się bronić niskie kopnięcia, zasłaniać żebra, nigdy nie przeżył tego wszystkiego, co Arek Wrzosek, który wie gdzie kopnąć, gdzie zmylić i ponowić kopnięcie.

Tutaj może być ze strony Artura Szpilki większa presja i skracanie dystansu, żeby Arek nie miał z czego kopnąć, a potem próbować już zapaśniczo obalać i kto odrobi lekcje zapaśnicze, grapplerskie, ten zwycięży ten pojedynek…powiedział Janikowski, który rozłożył też szanse na zwycięstwo w tym starciu. – Stawiałbym 60 do 40 na Arka Wrzoska.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.