KSW

Janikowski opowiada rywalowi przed KSW w Radomiu! „Mi psychika nie siada. To Jakubiec miał…”

Już jutro w Radomiu odbędzie się gala KSW 68, na której pojedynek stoczy Damian Janikowski. Fighter powraca po pół rocznej przerwie od walk.

Dla Janikowskiego będzie to 11 pojedynek w karierze. Fighter zmierzy się z bardziej doświadczonym Tomaszem Jakubcem, który ostatnie starcie stoczył jeszcze w 2020 roku. Zadebiutował wówczas w KSW i został znokautowany przez Andrzeja Grzebyka.

W zapowiedzi nadchodzącej walki Jakubiec stwierdził, że jego rywalowi czasami siada psychika, przez co raz walczy lepiej, a raz popełnia podstawowe błędy:

– Myślę, że przez trzy lata nie nadrobił tych wszystkich lat, które ja jestem na macie. Na walkach pali się psychicznie i tym są spowodowane te skoki, że raz walka wygląda w jego wykonaniu super, czasami robi podstawowe błędy. W tej walce mogę zostać dobrym nauczycielem dla Damiana.

Damian Janikowski odpowiada swojemu rywalowi

Na słowa przeciwnika Damian Janikowski odpowiedział podczas wczorajszych wywiadów. Zapewnił, że nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś i sporo zmieniło się w jego głowie.

Sprawdź!  Koniec Izu Ugonoha w KSW? "Jestem zawiedziony, ale nie zdruzgotany"

– Mi psychika nie siada, ale co inny zawodnik, inaczej się bije, trzeba ten plan inaczej ułożyć. Wiadomo, nie zawsze się układa po mojej myśli. Przypomnę, to Tomek dążył do pasa, to on miał Grzebyka zabić, rozwalić, a w drugiej rundzie poszedł spać, nie zrealizował planu, więc też mu psychika padła, bo nie zrobił założenia, która zaplanował.

– Pamięta mnie jako zawodnika sprzed dwóch lat. Dwa lata temu byłem gdzieś indziej, całkiem inaczej biłem się, całe nastawienie inne, inna koncepcja. A teraz jest w ogóle inaczej, po stoczeniu kilku pojedynków trochę się rozwinąłem i jestem w innym miejscu.

Kursy bukmacherskie na galę KSW 68

Całą kartę walk sobotniej gali KSW 68 obstawicie u legalnego bukmachera firmy BetClic. Według bukmacherów mimo mniejszego doświadczenia mocnym faworytem jest Damian Janikowski. Jego rywal bowiem ostatni raz walczył 2 lata temu.

  • Kurs na zwycięstwo Damiana Janikowskiego – 1.30 (OBSTAWIAM)
  • Kurs na zwycięstwo Tomasza Jakubca – 3.55 (OBSTAWIAM)

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

Sprawdź!  Bartosiński nadal niepokonany! Parnasse przegrywa pojedynek o trzeci tytuł! [WIDEO]

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA KSW 68

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.