Clout MMA

Jakie pieniądze za walki w Clout MMA? Denis Załęcki odpowiada na pytania! [WIDEO]

Denis Załęcki przy okazji ostatniego wywiadu dla fansportu.pl odpowiedział na serię pytań. Jedno z nich dotyczyło zarobków we freak fightach.

„Bad Boy” to zawodnik, który wzbudza ogromne emocje, a jego starcia zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ponowie w akcji zobaczymy go podczas gali Clout MMA 3, kiedy to najpierw zmierzy się z „Wielkim Bu”, następnie wyjdzie do walki z Natanem Marconiem.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

Załęcki sam przyznał, że pojedynek z Natanem przyjął ze względu na dobrą wypłatę. Bez wątpienia na ten moment jest jednym z najlepiej zarabiających freak fighterów, a jego stawki za pojedynki są naprawdę wysokie. O swoje gaże został zapytany w wywiadzie dla fansportu.pl.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis typuje debiut ojca w High League: "Alan może ma doświadczenie, ale w tej walce przemówią..."

– Kurczę nie wiem, czy szefostwo by chciało, żebym o tym mówił. Dobrze zarabiam. Wystarczy – przyznał Denis Załęcki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.